Žamberk : M. Třebová "B"   2:2 (1:0,1:1,0:1)

M. Třebová "B" : Žamberk   8:2 (3:1,1:1,4:0)

rozhodčí: Veselý - Brejša, Brýdl

3:1 na body pro M. Třebovou

O vítězi čtvrtfinále dvojutkání play-off rozhoduje:

a/ počet bodů z obou utkání (jedno i druhé utkání může skončit po základní hrací době 60 min. nerozhodně – nestřílejí se penalty) – nezáleží na skóre

b/ v případě rovnosti bodů z obou utkání se druhé utkání prodlužuje o 5 min čistého času, mužstva si před prodloužením vymění strany, prodloužení se hraje 4 na 4 hráči v poli, prodloužení končí uplynutím hrací doby nebo vstřelením branky.

c/ v případě, že ani po prodloužení nebude rozhodnuto, rozhodnou samostatné nájezdy, pět a pět na každé straně, začínají hosté (střílí 5 různých, dopředu nahlášených hráčů); pokud nepadne rozhodnutí, mužstva se vymění, první v sérii střílí domácí, dále se pokračuje už jen seriemi 1:1, za mužstvo už pak může střílet stále stejný hráč