Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky čtvrtého kola

18. 11. 2012

Třebechovice "B" : Voděrady 2 : 4 (2:2,0:1,0:1) Vyrovnané utkání až do samotného konce, kdy hosté pečetili vítězství střelou do prázdné branky v poslední minutě.

Řetová : Semanín 15 : 5 (7:0,4:3,4:2) Jednoznačná partie, kde si domácí spravili chuť po špatném rozjezdu sezony.

Králíky : Rychnov n/K 3 : 4 sn (1:1,1:1,1:1) Domácí tentokrát padli v nájezdech a spokojení hosté si odvezli bod navíc.

Čestice : Dlouhoňovice 4 : 8 (1:2,1:5,2:1) Dlouhoňovice se mohli spolehnout na výkon dobře chytajícího brankáře Řízka, to se určitě nedalo říci o tom domácím. Dlouhoňovice tentokrát vedení nepromrhali a po zásluze vyhráli.

Žamberk : Lanškroun "B" 5:3 (2:1,0:1,3:1) Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodli výkony brankářů.

dohrávka 2. kola

Voděrady : Lanškroun "B" 10 : 5 (2:1,2:4,6:0) Domácí rozhodli kanonádou v závěrečné třetině.