Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky druhého a třetího kola

10. 11. 2012

Odehrané nekompletní druhé kolo a celé třetí kolo naznačuje vyrovnanost letošní soutěže. Ve třech zápasech museli o vítězi rozhodnout trestná střílení.

Výsledky druhého kola:

Třebechovoce "B" : Rychnov n/k 4 : 3 sn (2:2,1:1,0:0)  Vyrovnané utkání ve které se skóre přelévalo ze strany na stranu. Rozhodnout museli nájezdy a s těmi si lépe poradili domácí.

Čestice : Řetová 10 : 2 (5:1,3:0,2:1)  Až příliš jednoznačné utkání které nevyšlo hlavně hostujícímu brankaři. Komentář k zápasu Jana Drozda (Řetová): “Do 10. minuty jsme hráli vyrovnaný, pěkný hokej. Bohužel po mé hrubce se domácí rozstříleli a přejeli nás na plné čáře. Sráží nás naše zbytečné chyby a absolutní nedisciplína. Ještě bych se chtěl klukům dodatečně omluvit za tu hrubku a věřme  že to v neděli bude ze všech stran lepší.“

Králíky : Dlouhoňovice 4 : 1 (2:1,0:0,2:0)  Domácí po zásluze vyhráli, hostům naopak zápas vůbec nevyšel.

Utkání Voděrady : Lanškroun "B" se hraje příští týden a Žamberk : Semanín bylo odloženo.

Výsledky třetího kola:

Semanín : Čestice 0 : 11 (0:2,0:2,0:7)  Jednoznačná záležitost favorizovaných Čestic. Šest bodů do kanadského bodování si připsal hostující Macháček za pět gólů a jednu asistenci.

Rychnov n/K : Voděrady 4 : 3 sn (1:0, 1:1,1:2)  Domácí po dvoubrankovém vedení hodně polevili, nechali li zbytečně vylučovat a hosté toho náležitě využili k obratu. Domácí vyrovnávali dvě minuty před koncem a poté si vedli lépe v nájezdech a připsali si bod navíc.

Dlouhoňovice : Žamberk 7 : 8 sn (3:1,2:3,2:3)  Velké derby s velkým V. Spousta branek, rozhodovali nájezdy a určitě největší návštěva oblastní ligy. Domácí už vedli 5:1, ale ani to jim nestačilo a v závěru museli zachraňovat alespoň bod.

Lanškroun "B" : Králíky 1 : 4 (1:2,0:0,0:2)  Domácí promarnili spoustu šancí, hosté je vyučovali v produktivitě. Králíky si připsali třetí výhru a jsou jediným týme s plným bodovým ziskem.

Řetova : Třebechovice "B"  4 : 7 (2:2,0:1,2:4)  Dvě třetiny vyrovnané utkání,  třetí již byla v režii hostů. Řetová má po třech kolech neočekávaně pouze jeden bod, ale los jim v úvodu příliš nepřál. V příštím kole proti Semanínu si určitě budou chtít spravit chuť.