Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky prvního kola

5. 11. 2012

Úvodní kolo přineslo následující výsledky

Dlouhoňovice : Voděrady 5:2 (1:1,2:0,2:1). Úvodní utkání nového ročníku přineslo vyrovnaný hokej. Tři góly zaznamenal Dlouhoňovický Macháček a právě koncovka rozhodla o výsledku.
 Juraj Hrčka (trenér Dlouhoňovic): Na led jsme si přinesli nervozitu a respekt k soupeři, který má na soupisce známá jména, kteří předvedli kvalitní herní systém. Do druhé třetiny jsme již dokázali prosadit svoji hru a začali rozhodovat o konečném výsledku utkání. Jedinou vadou na kráse jsou zbytečná vyloučení, kterých bylo neúnosně mnoho na obou stranách a nejvíce tím utrpěla samotná hra.

Semanín : Králíky 1:8 (1:2,0:4,0:2). Domácí se sice dostali do vedení, ale poté se hra Králík zlepšila a s přehledem si připsaly povinné tři body.

Lanškroun"B" : Rychnov n/K 2:7 (1:0,0:2,1:5). I v tomto utkání domácí vedli a nakonec odešli s vysokou prohrou. O výsledku rozhodla hlavně kvalita brankářů.

Řetová : Žamberk 5:6 sn (1:2,4:1,0:2). Další vyrovnané utkání dospělo až k samostatným nájezdům. V těch byli až ve čtvrté sérii úspěšnější hosté. Utkání ztratilo na kráse spoustou vyloučených.

Čestice : Třebechovice"B" 1:4 (0:0,1:1,0:3). I tento souboj byl až do poslední třetiny vyrovnaný. Až v závěru utkání se dvakrát prosadili hosté z Třebechovic a rozhodli tak o svém premiérovém vítězství v této soutěži.
Výsledky zápasů naznačili vyrovnanost soutěže. Doufejme, že v dalších kolech bude úroveň soutěže stoupat.