Výsledky čtvrtého a pátého kola

16. 11. 2014

Výsledky čtvrtého kola:

Voděrady : Králíky   7:0 (3:0,2:2,1:2)

Branky: Hudousek R. (Šigut), Němec (Šigut, Hudousek R.), Hudousek R. (Němec), Šrut (Šplíchal), Kroupa (Šeda), Hudousek R. (Škeřík), Šrut (Šeda).  Rozhodčí: Brejša - Konečný, Veselý. Vyloučení: 9:11. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 25

Zápas začal opatrně. Nerozhodný stav vydržel do 14. minuty, kdy se prosadil jednoznačně nejlepší hráč domácích Hudousek. Následně skóre plynule narůstalo až na konečných 7:0. To mohli být hosté ještě rádi, neboť gólman Kalianko pochytal spoustu dalších vyložených šancí a uchránil tak Králíky od vyššího debaklu.

Dlouhoňovice : Choceň "B"   4:6 (4:2,0:2,0:2)

Branky: Doležal (Hrčka), T. Plundra (Šourek), Macháček (T. Plundra), Macháček (Šourek) – Peška, Příhoda (Schejbal), Teplý (Jetmar), Příhoda (Jetmar), Schejbal (Vích, Příhoda), Adámek (Jelínek). Rozhodčí: Kareš - Jasanský, Pavlíček. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 40.

Dlouhoňovice přivítaly zatím neporažený celek Chocně B a domácí se k překvapení všech přítomných na rychnovském stadionu vybičovali k výkonu, díky kterému byli až do konce zápasu ve hře o zisk tří bodů.
Úvod tomu ovšem vůbec nenaznačoval. Favorit začal tak, jak bývá jeho zvykem, a v 8. minutě vedl o dva góly. V tu chvíli věřil v drama málokdo. Dlouhoňovičtí však ve 12. minutě během deseti sekund vyrovnali, do konce třetiny se dvakrát prosadil střelec Macháček a rázem byli domácí na koni.
Ve druhé třetině se dvakrát prosadila rezerva a do závěrečného dějství se vstupovalo za nerozhodného stavu 4:4. Posledních dvacet minut už hosté potvrdili své výsostné postavení a dvěma góly utkání rozhodli. Dlouhoňovice si za odvedený výkon zaslouží uznání.

IHC Česká Třebová : Žamberk   3:0 (2:0,1:0,0:0)

Branky: Váně (R. Morkes), Kopečný (Doha, Voleský), Kopečný (L. Déml). Rozhodčí: Veselý - Brokeš, Habrštát. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 120.

Hokejisté České Třebové nakročili k výhře v první třetině. Žamberk tak stále čeká na první letošní body.

Výsledky pátého kola:

Řetová : Králíky  12:4 (4:2,4:2,4:0)

Branky: Exler (Maleček, Šulc), Resler (Šulc), Šulc (Husák), Lakomý (Resler), Lakomý (Pilař), Horák (Provazník, Altenburger), Horák (Provazník), Lakomý (Husák, Resler), Lakomý (Resler), Resler (Lakomý, Exler), Lakomý (Resler), Šulc (Skuček) - Hlava Jiří ml., (Hlava Jiří st., Hlava Jakub), Hlava Jiří st., (Hlava Jiří ml., Hlava Jakub), Diviš (Valčík R.st.), Diviš (Zezulka).  Rozhodčí: . Vyloučení: 10:11. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 40.

Voděrady : IHC Česká Třebová   3:6 (1:1,1:4,1:1)

Branky:  4. M. Šigut (R. Němec, A. Duchoslav), 25. M. Šigut (T. Hodousek), 54. R. Hodousek (J. Jelínek) - 15. V. Doha, 27. V. Deml (L. Deml), 31. L. Teplý (O. Kopečý), 33. L. Rybka (L. Teplý), 39. L. Teplý, 58. M. Voleský (V. Doha). Rozhodčí: Kalus - Motýl, Motl. Vyloučení: 9:9 (navic R. Němec 10min za Trest ve hře za kopnutí). Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci:

Na oba celky čekalo druhé víkendové utkání a mnohem lépe se s tím vypořádalo hostující mužstvo. Samotné utkání začalo ve vysokém tempu, šance střídala šanci, ovšem dominovali oba gólmani. Ti za svá záda pustili pouze jednu střelu a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.
Voděrady se dostaly v 24. minutě do vedení v přesilovce, Třebovští krátce nato rovněž v přesilovce vyrovnali. Následně ale přišlo dlouhé oslabení domácích, které hosté tvrdě trestali, utekli na rozdíl tří branek, čímž rozhodli o dělbě bodů. V poslední třetině se domácí nadechli k náporu, jenže dobře hrající hosté jim toho moc nedovolili až na jednu branku v 54. minutě. Třebovští v závěru upravili na konečných 6:3 ve svůj prospěch.

Dlouhoňovice : Žamberk   8:4 (2:1,0:2,6:1) - předehráno 8.11.2014