Výsledky druhého kola

3. 11. 2014

Výsledky druhého kola:

Řetová : Žamberk   5:4 (2:2,2:2,1:0)

Branky: J. Skuček (Husák), P. Skuček (Provazník), Šulc (T. Resler, J. Skuček), T. Resler (Lakomý), Lakomý (J. Skuček) – Flekr (Lukeš), D. Brožek (Vábr), T. Brožek (Šlezinger), Diblík (M. Brožek). Rozhodčí: Halbrštát – Brokeš, Hrabal. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 52.

Od začátku utkání se hrál vyrovnaný zápas s několika šancemi na obou stranách. O první branku se ve 12. minutě postaral hostující Flekr. Hned vzápětí se podařilo Řetovským bleskově srovnat stav. Do vedení šel opět Žamberk v 16. minutě, když se před brankou nejlépe zorientoval D. Brožek. Radost z gólu trvala pouhých 13 sekund, než vyrovnal P. Skuček – 2:2.
Gólová přestřelka pokračovala i ve druhé třetině. Žamberk poslal do trháku T. Brožek a poté na dvoubrankový náskok zvýšil krásným průnikem Diblík – 4:2. Řetovští zbraně ani zdaleka nesložili. Ve vlastním oslabení snížili a v čase 36:41 v přesilovce znovu srovnali krok gólem T. Reslera. Třetí dějství tak slibovalo drama.
Odhodlání strhnout vedení na svou stranu bylo cítit z obou střídaček. Rozhodující okamžik nastal ve 47. minutě, kdy řetovský Lakomý využil přesilovku a dokonal obrat v zápase. Žamberk se v posledních minutách snažil ještě vyrovnat, ale v dramatickém závěru se mu to nepodařilo.

Č. Třebová : Dlouhoňovice   6:5 (3:0,1:4,2:1)

Branky: Šána, R. Morkes (Voleský), Váně, Chadima (R. Morkes), L. Deml (Chadima, M. Morkes), Rybka (Váně) – Baier, Doleček (Plundra), Macháček (Plundra), Šourek (Macháček, Plundra), Marek Keprta(Matyáš). Rozhodčí: Halbrštát – Brokeš, Hrabal. Vyloučení: 11:8, navíc M. Morkes, Čejka (oba ČT) 10 min. OT. Využití: 2:4. Oslabení: 0:0. Diváci: 132.

Česká Třebová vstoupila do zápasu s Dlouhoňovicemi ve velkém stylu a po šesti minutách svítil na světelné tabuli stav 3:0. Druhá třetina už byla z pohledu hostí daleko lepší. Dokonce v 35. minutě se dostaly Dlouhoňovice do vedení 4:3 a měly další možnosti k navýšení skóre, jenže dvě tutovky neproměnily a vzápětí domácí vyrovnali gólem z přesilovky.
I ve třetí třetině padaly góly v početních výhodách. Nejprve třebovský Deml poslal domácí do vedení, na druhé straně kontroval Marek Keprta. O tom, že všechny body zůstanou v České Třebové, rozhodl dvě minuty před koncem Rybka po Váněho přihrávce.

Choceň "B" : Králíky   5:0 kont.  - mužstvo Ji Králíky se nedostavilo k utkání, čímž porušilo čl.317 SDŘ ČSLH, z tohoto důvodu se utkání kontumuje ve prospěch domácího mužstva. STK předává k dalšímu projednání DCK OSLH .