Výsledky šestého kola

23. 11. 2014

Výsledky šestého kola:

Dlouhoňovice : Voděrady   5:6 (1:3,1:3,3:0)

Branky: Doležal (Matyáš), Hrčka (Matyáš), Doležal (Hrčka), Macháček, Doležal (Matyáš, Hrčka) – Pávek (Šrut), Šrut (Jelínek, R. Hudousek), Urban (Jelínek), Smutek (R. Hudousek), Smutek (R. Hudousek), Pávek (Kubr). Rozhodčí: Plodek - Kareš, Pavlíček. Vyloučení: 10:11. Využití: 2:2. Oslabení: 1:0. Diváci: 50.

Dvě třetiny Dlouhoňovice prohrály shodně 1:3. V závěrečném dějství přišlo sice probuzení, domácí se dotáhli na rozdíl jedné branky, ale přes velkou snahu si výhru odvezli hokejisté Voděrad.

Choceň "B" : Žamberk   7:4 (1:1,4:0,2:3)

Branky: 16. Peška (A. Vích), 24. Jelínek (Peška), 24. Schejbal (Příhoda, Mimra), 29. Šedivý (Adámek), 33. Peška (Horáček, Jelínek), 55. Hodáček (Peška, Jelínek), 59. Peška (Šedivý) – 11. Černý (Novák), 46. Černý (Šlezingr), 50. Habr (M. Brožek), 53. D. Brožek. Rozhodčí: Motálek - Veselý, Vašátko. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1. Diváci: .

První repríza loňského finále vyzněla pro choceňské béčko. Žamberk se ujal vedení v 11. minutě, ale ještě do konce první periody vyrovnal Peška. Rozhodujícím momentem byly dva slepené góly Chocně v 24. minutě. Po druhé třetině svítil na tabuli stav 5:1. Žamberk se v poslední dvacetiminutovce zvedl, třemi góly snížil na 4:5, ale závěr patřil domácím, když jejich dva góly definitivně zlomily odpor žamberského mužstva.

IHC Česká Třebová : Řetová   10:5 (3:2,4:1,3:2)

Branky: 6. V. Doha (M. Váně), 13. L. Deml (M. Morkes), 18. V. Doha (T. Doubrava), 26. M. Váně (V. Doha), 32. M. Váně (V. Doha), 37. L. Teplý (L. Deml), 39. V. Doha (M. Váně), 44. K. Steinmetz (V. Doha), 48. R. Morkes (V. Doha), 59. V. Doha (M. Váně) - 2. M. Lakomý, 12. S. Husák, 34. S. Husák (D. Provazník), 52. P. Skuček (M. Lakomý, S. Husák) . Rozhodčí: . Vyloučení: 8:9. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 123.

Hosté v první třetině dvakrát vedli, ovšem vždy to bylo pouze na krátkou dobu. O výsledku rozhodla hlavně druhá třetina, kdy Třebovští odskočili na 7:3. Diváci viděli nakonec patnáct branek, z toho deset v síti Řetové. Velký podíl na výhře domácího mužstva měl Vladimír Doha, jenž se podílel na osmi gólech.