Výsledky třetího kola

9. 11. 2014

Výsledky třetího kola:

Voděrady : Řetová   6:4 (3:0,2:2,1:2)

Branky:  Rozhodčí: Brejša - Konečný, Hrabal. Vyloučení: . Využití: Oslabení:Diváci: .

Dlouhoňovice : Žamberk   8:4 (2:1,0:2,6:1)

Bez ohledu na umístění týmů v tabulce není v Oblastní lize atraktivnějšího utkání, než derby Dlohoňovice, Žamberk. Před výbornou diváckou návštěvou bylo v Rychnově nad Kněžnou odehráno napínavé utkání, ve kterém měli Dlouhoňovice sice opticky více ze hry, ale výsledek byl po většinu utkání velmi vyrovnaný a hra napínavá.

Žamberk se po využité přesilové hře dostal do vedení 0:1, domácím se však ještě do konce první třetiny podařilo skóre otočit na 2:1. V prostřední části hry byli Dlouhoňovice rozhodně aktivnější a zahodili několik vyložených šancí, naopak Žamberk využil dvě ze tří střel, které vyslal za druhou třetinu na soupeřovu branku a utkání otočil na 2:3. Do třetí vstupovali domácí nabuzeni, že z herní převahy musí něco vytěžit a utkání otočit. V úvodu závěrečného dějství byl po brejkové situaci ve vlastním oslabení faulován hostující útočník a sám postižený následným proměněným trestným střílením poslal Žamberk do vedení 2:4. Domácí rozhodně zbraně nesložili a za podpory skvělých fanoušků byli hnáni do útoku. Odměnou jim bylo šest vstřelených branek, které derby otočilo a po zásluze mohli domácí slavit první letošní vítězství v normální hrací době.

Branky: Doležal (Matyáš), Plundra T., Plundra T. (Matyáš), Matyáš (Doleček), Matyáš (Doležal), Bříza, Macháček (Baier, Doleček), Doležal (Keprta M.) - Brožek T. (Pokorný, Vítek), Brožek M. (Vencl, Kubíček), Pokorný (Chmelan), Pokorný (TS) Rozhodčí: Hlava Jiří – Hlava Jakub, Zezulka. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Diváci: 250.

Choceň "B" : IHC Česká Třebová   10:1 (1:1,3:0,6:0)

Branky:  Rozhodčí: Kalus - Motýl, Motl. Vyloučení: . Využití: Oslabení:Diváci: .