Finále:

Voděrady : Litomyšl "B"   2:4 (2:2,0:2,0:0)

Rozhodčí:   Kalus - Motl, Motýl

Litomyšl "B" : Voděrady   6:2 (2:0,2:1,2:1)

Branky: 15:31 Dospěl (Kalivoda), 18:06 Dospěl (Kalivoda, 28:13 Pešina (Dospěl, Chadima), 35:02 Moták (Dospěl), 45:54 Pešina (Fajfr, Dospěl), 47:52 Pešina Dospěl, Šauer) - 21:07 Pokorný (Černý), 58:54 Hudousek (Ropek).

Vyloučení: 7:5, využití: 1:1, oslabení: 3:0.

Diváků: 262

Rozhodčí: Hlava - Zezulka, Hlava

O 3. místo:

M. Třebová "B" : Choceň "B"   3:4 (2:3,0:1,1:0)

Branky:   08:08 Radimecký (Hlavatý), 10:15 Radimecký (Fikr), 55:21 Novák (Hučík) - 04:45 Vyskočil (Adámek, Růžička), 17:38 Jelínek (Šplíchal), 17:56 Držmíšek (Vích A.), 33:51 Vích A. (Příhoda).

Vyloučení: 5:6, využití: 1:1, oslabení: 0:1.

Rozhodčí: Hlava - Zezulka, Brokeš

Choceň "B" : M. Třebová "B"   3:1 (1:0,2:0,0:1)

Rozhodčí:   Sedlák - Motálek, Halbrštát

O vítězi dvojutkání rozhoduje:

a/ počet bodů z obou utkání (jedno i druhé utkání může skončit nerozhodně – nestřílejí se penalty)

b/ v případě rovnosti bodů, rozhoduje součet branek z obou utkání

c/ v případě i této shody (utkání skončí např. 9:6 a 2:5) se druhé utkání prodlužuje o 5 min čistého času bez výměny stran, prodloužení se hraje 4 na 4 hráči v poli.

d/ v případě, že ani po prodloužení nebude rozhodnuto, rozhodnou samostatné nájezdy, pět a pět na každé straně, začínají hosté (střílí 5 různých, nahlášených hráčů); pokud nepadne rozhodnutí, mužstva se vymění, první v sérii střílí domácí, dále se pokračuje už jen seriemi 1:1, za mužstvo může střílet stále stejný hráč