Semifinále

10. 2. 2016

Semifinále:

M. Třebová "B" : Litomyšl "B"   2:5 (0:0,1:2,1:3)

Branky: 28:00 Radimecký (Školař), 40:25 Parolek (Groulich, Radimecký) - 21:18 Jirmásek (Chadima), 37:49 Pavlák (Joukl), 46:39 Dospěl (Pešina, Šauer, 58:09 Nepraš (Dospěl), 59:15 Dospěl (Šauer, Pešina).

Vyloučení: 7:12 + Kalivoda (LI) 10 OT, využití: 2:0.

Rozhodčí:   Sedlák - Motl, Vašátko

Litomyšl "B" : M. Třebová "B"   4:0 (0:0,1:0,3:0)

Rozhodčí:

Voděrady : Choceň "B"   5:4 (3:1,2:2,0:1)

Rozhodčí: Veselý - Konečný, Hrabal

Choceň "B" : Voděrady   3:3 (1:1,1:2,1:0)

Rozhodčí:

O vítězi dvojutkání rozhoduje:

a/ počet bodů z obou utkání (jedno i druhé utkání může skončit nerozhodně – nestřílejí se penalty)

b/ v případě rovnosti bodů, rozhoduje součet branek z obou utkání

c/ v případě i této shody (utkání skončí např. 9:6 a 2:5) se druhé utkání prodlužuje o 5 min čistého času bez výměny stran, prodloužení se hraje 4 na 4 hráči v poli.

d/ v případě, že ani po prodloužení nebude rozhodnuto, rozhodnou samostatné nájezdy, pět a pět na každé straně, začínají hosté (střílí 5 různých, nahlášených hráčů); pokud nepadne rozhodnutí, mužstva se vymění, první v sérii střílí domácí, dále se pokračuje už jen seriemi 1:1, za mužstvo může střílet stále stejný hráč