Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Výsledky pátého a šestého kola

12. 11. 2015

Páté kolo:

Litomyšl "B" : Choceň "B"  9:4 (1:0,3:3,5:1)

Litomyšl "B": Mareček - Pešina, Šauer, Vostrčil, Joukr, Dospěl, Jirmásek, Fajfr, Nepraš, Voříšek, Kalivoda, Kotlár, Moták, Chadima 

Choceň "B": Jeřábek - Luňák, Vyskočil, Jelínek, Veselý, Mimra, Teplý, Růžička, Vích J., Držmíšek, Vích A., Příhoda, Schejbal, Peška

Branky: 4:44 Pešina (Dospěl), 21:01 Dospěl, 32:48 Dospěl, 35:35 Pešina (Dospěl), 45:07 Kotlár (Dospěl), 48:54 Pešina, 52:39 Šauer (Pešina), 53:39 Pešina (Kotlár), 59:17 Pešina (Dospěl) - 29:28 Jelínek (Růžička), 34:51 Schejbal (Růžička), 35:58 Vích A.(Příhoda), 47:49 Veselý (Držmíšek)

Vyloučení: 8:5 + Držmíšek 10 OT, Luňák 10 OT, Vích A. 5+TH (kopnutí) - všichni CH

Diváků: 163

 

M. Třebová "B" : IHC Č. Třebová  6:2 (1:2,3:0,2:0)

M. Třebová "B": Přikryl - Dvořáček, Fikr, Hojgr, Schneider,Novotný, Slavíček, Školař, Zukal, Hučík, Zemach, Černý, Přidal, Pokorný, Parolek

IHC Č. Třebová: Ehrenberger - Kopečný, Rybka, Šafář, Zeman, Deml l., Deml V., Morkes R., Teplý, Voleský, Špička, Maleček, Skuček P., Kvasnička

Branky: 16:41 Zukal (Fikr, Pokorný), 28:38 Slavíček (Fikr), 33:34 Slavíček (Školař, Hojgr), 42:00 Novotný (Parolek), 46:02 Fikr, 58:22 Pokorný (Černý) - 13:56 Skuček P.(Morkes R.), 18:11 Skuček P.(Kopečný).

Vyloučení: 3:5

 

Žamberk : Voděrady 1:7 (0:1,1:4,0:2)

Žamberk: 

Voděrady:

Branky:

 

Králíky : Dlouhoňovice  2:13 (1:2,0:3,1:8)

Králíky: Kalianko – Hlava J. ml., Valčík R.ml., Hlava J.st., Paulus, Málek, Brzák, Slanina, Kaplan, Valčík R.st., Kubíček

Dlouhoňovice: Sejkora – Doleček, Keprta Mir., Víša, Holubář, Hubálek, Šourek, Doležal, Hrčka, Krkavec Macháček, Keprta Mar., Matyáš J., Matyáš Z., Podhájecký, Šegita

Branky: 14:08 Paulus (Valčík R.ml., Valčík R.st.), 52:57 Paulus (Málek) - 05:47 Hrčka (Víša), 10:02 Matyáš J. (Doleček, Víša), 21:28 Hrčka (Doležal), 26:41 Macháček (Keprta Mar.), 29:02 Matyáš Z. (Matyáš J., Krkavec), 41:28 Doležal (Hrčka), 43:15 Doležal (Hrčka, Doleček), 49:55 Šourek (Doležal, Hrčka), 53:59 Macháček (Krkavec), 55:55 Keprta Mar. (Víša), 56:27 Doležal (Hrčka), 56:48 Matyáš J. (Matyáš Z.) 57:45 Keprta Mar. (Macháček, Hubálek)

Vyloučení: 9:8 Hlava J. ml. 10 OT, Kaplan 5+OK, - Hrčka 4+OK,

Využití: 2:2,

Rozhodčí: Sedlák-Motálek, Vašátko

Diváků: 68

Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:8, 2:8, 2:13

 

Šesté kolo:

M. Třebová "B" : Litomyšl "B"  4:3 ()

M: Třebová"B": 

Litomyšl "B":

Branky:

 

Choceň "B" : Žamberk   11:2 (6:1,3:0,2:1)

Choceň "B": 

Žamberk:

Branky:

 

IHC Č. Třebová : Dlouhoňovice   3:6 (0:3,1:0,2:3)

Česká Třebová: Vaněk – Kopečný, Doha, Morkes M., Rybka, Šafář, Zeman, Deml V., Morkes R., Teplý, Voleský, Špička, Maleček, Skuček P., Kvasnička

Dlouhoňovice: Keprta P. – Doleček, Keprta Mir., Víša, Holubář, Šourek, Doležal, Hrčka, Krkavec Macháček, Keprta Mar., Matyáš J., Matyáš Z., Plundra, Podhájecký

Branky: 20:23 Doha (Maleček), 49:13 Doha (Morkes R.) 57:35 Doha (Kopečný), - 00:45 Hrčka (Doležal), 01:06 Matyáš Z. (Plundra), 10:47 Macháček (Keprta Mar.), 46:28 Macháček (Keprta Mar.), 49:59 Doležal TS, 59:00 Hrčka (Doležal),

Vyloučení: 9:9 využití: 1:0, v oslabení 0:1

Rozhodčí: Kolář-Sokol, Švec

Diváků: 47

Vývoj skóre: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6

 

Voděrady : Králíky - neodehráno

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář