Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Neoprávněný start?

(Rens, 30. 11. 2013 21:06)

Zdravím odpovědné činovníky a prosím o zodpovězení mého dotazu. Hráč Petr Kvasnička je zapsán na soupisce "A" týmu HC Kohouti Česká Třebová a také za něj nastoupil k nejméně dvěma utkáním (Hlinsko, Polička). Dnes večer ale nastoupil také za "B" tým. Dovolují toto pravidla OLLH nebo se jedná o neoprávněný start? Děkuji za odpověď.

Re: Neoprávněný start?

(re:Rens, 4. 12. 2013 7:37)

Petr Kvasnička je napsán na soupisce "B". Za "A" nastupuje v rámci možných startů v "A" týmu dle pravidel.

Re: Re: Neoprávněný start?

(Rens, 9. 12. 2013 16:41)

Už mi bylo vysvětleno, že Petr je zapsán na obou soupiskách, což je tedy správně. Ptal jsem se proto, že dosud nejsou nikde zveřejněny soupisky jednotlivých mužstev a na webu Kohoutů byl Petr pouze na soupisce A týmu.

...vysvětlení

(Žádám..., 6. 12. 2013 19:17)

Proč dostal hráč HCRK Pavel Mlateček trest 3 zápasy stop (za údajný útok na hlavu)???
Ví orgán udělující tresty o co vůbec šlo,nebo se slepě řídí jen tím co rozhodčí napsal do zápisu (a deakto je v tu chvíli na jeho chvilkové náladě jak moc chce daný tým poškodit,či expost spravedlivě trestat hráče-na což nemá právo)???? Ví otom, že ""poškozený"" hráč Řetové má i s bruslema 140cm,že se v inkriminovaném okamžiku sehnul a hráč Mlateček ani nezvedl ruce?Prostě už nešlo nic jiného dělat.A za to "vyfasoval" tři utkání stopku.Hráč Řetové se ani ne po 30sec sebral,odjel a utkání dohrál.Kdyby se mu něco stalo tak Mlatečka zavřete?
Na rovinu - jděte se vycpat s takovýmto rozhodováním stylem "o nás bez nás" kdy si svévolně bez vyslechnutí obou stran rozhazujete trestama.Rozhodčí popsal situaci lživě - zřejmě se mstil,že ho pár minut před tím poslal jiný hráč (kterého vyhodil) do patřičných míst poté,co odpískal faul obráceně
Vzhledem k tomu co se tu můžu dočíst,je pochybení asi více - na čase s tím začít něco dělat!

all star game

(honza, 28. 11. 2013 10:16)

cau bude zase all star game? popr. kde?

Regulérnost?

(Holec, 25. 3. 2013 21:43)

Jak je možné, že na registračku někoho hraje jiný borec? Viz Lanškroun Orli B...

Re: Regulérnost?

(Hrčka J., 27. 3. 2013 21:41)

Buď prosím přesnější, děkuji.

...

(Rens, 29. 1. 2013 23:39)

Promiňte pane Danieli, zkomolil jsem Vám příjmení.

Králíky-Řetová

(JIM, 22. 12. 2012 6:50)

To co se odehrálo v posledním týdnu bych docela rozdýchal, ale že člen výkoného výboru a člen komise rozhodčích napíše na svých stránkách to co napsal mě přijde dosti zvláštní. Jen bych chtěl, aby jste si všichni uvědomili jak jste nadávali na Frantu Kheka, že to dělá na hovno!! Přiznávám , udělal se pořádek, soutěž nějak funguje, problémy se postupem času vyřeší(pevně v to věřím), ale dokud tam budou lidé jako je pan Hlava, tak to nikam nepovede, ať se budem snažit sebevíc!! Jinak pro ty co nečtou králické stránky:
Souhlasím, co napsal Jim, ale s Mírou jsem se na náhradním termínu nedomluvil. Co o to 0:5 kontumačně nám nedělá problém(asi by jsme jich v současné době dostali víc), ale pokuta 3000,- za nesehrané utkání, že nevydrželo počasí je dosti kruté. A tak jediné co přicházelo v úvahu /PODLE REGLEMENTU SOUTĚŽE/ bylo onemocnění. Každý, kdo s námi hrál dobře ví, že nás je opravdu poskromnu a do některých utkání jsme nastupovali v devíti lidech. Na soupisce máme sice osmnáct lidí, ale pět jich v letošním roce vůbec nenastoupilo a někteří jsou dlouhodobě zraněný. My chceme hrát každé utkání a ruku na srdce, kolik týmů by nastupovalo do utkání s minimálním počtem hráčů. Zastáváme jednu podstatnou věc, a to hrát soutěž se svými hráči a né to vozit z celé republiky. Suďte si nás jak chcete, ale my hrajeme hokej pro radost a pro lidi, tudíž chceme něco odehrát na domácím ledě.

Re: Králíky-Řetová

(Jiří Daniel, 9. 1. 2013 18:45)

Vážení přátelé, jsem na Vašich stránkách vzácným hostem, hledám marně návaznost na jiné mistrovské soutěže, abych se dozvěděl, jakou to soutěž vlastně hrajete, kdybych náhodou zašel někdy v Rychnově na hokej, protože zdálky fandím zdejšímu mladému oddílu. S největším zájmem jsem si přečetl příspěvek Králíky - Řetová. Líbí se mi, že hrajete hokej pro radost s místními hráči a opravdu je potřeba vážit jakékoli sankce za nenastoupení k zápasu, když Vás je v oddílech málo a navíc část onemocní. Udělejte si ze svého sportu radost, nikoli peklo.

Re: Re: Králíky-Řetová

(Rens, 29. 1. 2013 23:37)

Pane Danileli, jsem rád, že sledujete tuto soutěž (je v některých ohledech skutečně jedinečná), ale v tomto konkrétním případě šlo o něco jiného než o snahu hrát s místními hráči. Nepřízeň počasí znemožnila odehrát utkání v přírodním areálu a aby se oddíl vyhnul kontumaci výsledku, fingoval v už tak úzkém kádru marodku. Naštěstí vedoucí odeslal natolik slabé falsum neschopenek, že byl podvod odhalen a po zásluze potrestán.

Dotaz - posouzení situace

(Lanškroun - Řetová, 28. 1. 2013 18:45)

Chtěl bych se zeptat, jak to většinou chodí, když rozhodčí odpíská gól, a druhý rozhodčí s protestujícím týmem i diváky říká, že to gól v žádném případě není, tak jak se tato situace posoudí (reaguji až po tom, co mi dnes jeden lanškrounský hráč řekl, že to vážně gól nebyl). A druhá věc téměř ta samá, když jeden rozhodčí odpíská konec hry, puk je po té vstřelen do brány a nastává stejná situace, kdy rozhodčí se přiznává k "odpísknutí" konce hry, ale hlavní gól beztak uznává. Neříkám, že tím byl zápas rozhodnut, Řetová si to prohrála sama, ale zajímalo by mě, jak se tyto situace hodnotí. Děkuji

Re: Dotaz - posouzení situace

(Josef Halbrštát, 28. 1. 2013 23:10)

Kdo pískal ? :)

Re: Re: Dotaz - posouzení situace

(JIM, 29. 1. 2013 15:41)

Motálek - Vašátko,Zachař a ten gól opravdu nebyl,chybelo tomu tak 7cm a prohrali jsme si to opravdu samy. :-)

zápis o utkání

(Jarda, 20. 12. 2012 11:37)

Lze zaslat elektronicky scany zápisů ze zápasů? (HCRK)
Díky za odpověď.

Kontumace?????

(T, 17. 12. 2012 10:58)

Zdravim, máme hrát 22.12 zápas v Žamberku na zim. stadionu, jak bude zápas posouzen při špatném počasí???(déšť) Díky za info

Re: Kontumace?????

(Ř - K, 17. 12. 2012 13:03)

A jak bude posouzen teď ten s Králíky?

Re: Re: Kontumace?????

(Fanda, 19. 12. 2012 21:30)

Zápas se dohrávat bude, v této lize totiž žádná psaná pravidla neplatí !!!

Re: Re: Re: Kontumace?????

(Fanda, 19. 12. 2012 21:44)

... Ani selský rozum.

rozhodčí

(Rens #74, 6. 11. 2012 15:43)

Já mám s rozhodčími opačnou zkušenost než p. Fabián. Utkání LAN-B : RK řídila trojice Jasanský - Halbrštát, Zachař. Je pravdou, že mužstva jim svou hrou práci usnadnila, ale i tak jsem byl s jejich výkonem nadmíru spokojený. Utkání bylo odpískáno s jistotou, citem a patřičnou rozhodností. Pískali se centimetrové offsidy, jediný faul neušel pozornosti a komunikaci s hráči a lavičkami nebylo co vytknout. Pánové díky!