Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ALL STAR GAME

18. 12. 2012

 

ALL STAR GAME
UTKÁNÍ HVĚZD OBLASTNÍ LIGY ORLICKOÚSTECKA
Východ vs Západ
Sobota 29.12. 18:00 – 21:00 hod.
západ:
Třebechovice, Čestice, Rychnov, Voděrady, Řetová
vs.
východ:  Dlouhoňovice, Semanín, Žamberk, Lanškroun, Králíky  

bráno podle mapy.cz
Klíč k výběru hráčů:
Hrát smí pouze hráč (brankář), který má platný registrační průkaz ČSLH a odehrál v sezóně 2012 – 2013 alespoň 1 soutěžní zápas v OP za tým, který ho nominuje. Každý tým nominuje na základě vlastní úvahy  3 hráče.
Brankářů se bude účastnit 6 ( na každou třetinu jeden) a to sice dle aktuální tabulky OP. Za každý tým z první šestky (bráno tabulkou k 18.12.2012), si tým nominuje jednoho brankáře. Gólmani budou rozděleni do týmů „rybníkovým systémem rozhozu hokejek“

 
Hrubý harmonogram:
-          Začátek v 18:00 – nastoupení hráčů + los golmanů
- dovednostní soutěže (cca 30 min)
- exhibice rychnovských hokejových nadějí
- divácká soutěž (cca 10 min)
- úprava ledu
- 19:30 ALL STAR zápas
Zápas 3 x 15 min, čistého času, 2x úprava ledu, 2 rozhodčí, hra dle pravidel ČSLH s omezením kontaktní hry, bez vyloučení (za každý přestupek se jede rovnou nájezd).

Celá akce je hrazena ze soukromých (sponzorských) zdrojů. Jakémukoliv příspěvku se nebráníme J  !!! MOŽNOST UMÍSTĚNÍ SVÉHO REKLAMNÍHO BANNERU !!!

Dovednostní soutěže – týmové východ vs. západ, zároveň také individuální
Kapitán každého mužstva, bude mít k dispozici jendoho tzv. žolíka, tzn. pokud v soutěži, na kterou si vsadí, jeho tým uspěje, získává místo jednoho, dva body.


 
1.       Razance střely – (na tuto disciplínu máme zapůjčen speciální měřící radar s externím LED displejem) z každého mužstva střílí 5 různých hráčů (vybere je jako u všech disciplín kapitán), každý po třech pokusech – (způsob zdali chtějí všechny tři pokusy za sebou, nebo se prostřídat, necháme na nich, ale dodržet je musí obě mužstva po celou dobu této soutěže), střídají se po týmech, vždy jeden a jeden. Vítězí nejrychlejší střela a připisuje bod svému týmu. Zároveň bude individuálně oceněn hráč s nejrychlejší střelou.
 
2.       Rychlost hráče na jedno kolo – po třech různých hráčích z každého týmu, jede se 1 vs 1 jedno celé kolo v protisměru hodinových ručiček. Každý hráč jen jednou. Nejrychlejší hráč získá svému týmu bod, vítězí tým který ze soubojů nasbírá více bodů.
Zároveň bude individuálně oceněn hráč s nejtvrdší střelou.

 
3.       Přesnost střely – na výplet v brance v podobě gólmana (možno zvolíme terče) z každého týmu po 3. hráčích, každý má 16 puků. Hráč pálí jakýmkoliv způsobem z mezikruží a cílem je trefit alespoň jednou všechny rohy branky (spodní rohy budou cca 10 cm nad ledem). Vyhrává hráč, který v duelu trefí všechny rohy na co nejméně puků, v případě shody hráč, který je nastřílel rychleji a získává tak bod pro svůj tým. Vyhrává tým, který má ze souboje více bodů.
 Zároveň bude individuálně oceněn hráč s nejlepším výsledkem.

 
4.       Slalom s pukem. Účastní se 4 hráči z každého týmu a soutěží se systémem 1 vs 1( jedou oba naráz slalom s pukem). Projedou připravený slalom tam, vrátí se zpět a předávají štafetu dalšímu hráči, který jede to samé, nakonec předá štafetu třetímu hráči, který na konci své jízdy zakončuje puk do prázdné branky, poté se zastavuje čas (pokud branku netrefí, musí dojet pro puk a „dostat ho“ za brankovou čáru).
Vítězí mužstvo s nejkratším časem a připisuje si bod.
 
5.       V případě rovnosti bodů z týmových soutěží, bude dodatečná soutěž v rychlosti na 3 kola, kterou jedou za každý tým po jednom vybraném hráči.
 
Nájezdy – individuální soutěž pro střelce i gólmany zároveň – nezapočítává se do celkové soutěže týmů!
3 různí hráči z každého týmu utvoří šestičlennou skupinu. Hráči jedou postupně na každého gólmana = 6 nájezdů za sebou na jednoho brankáře, poté jde do branky druhý brankář atd. (celkem 6 gólmanů).Po každé sérii si hráči otočí pořadí nájezdů – ten kdo jel první, jede v další sérii poslední atd. Vítězí a je individuálně odměněn hráč s více proměněnými nájezdy, stejně jako gólman s nejméně obdrženými góly.
V případě shody počtu vstřelených branek zůstává gólman z poslední série v brance a hráči se stejným počtem vstřelených gólů jedou každý po jednom nájezdu 5 sérií (každý hráč z tohoto rozstřelu musí mít odjeto stejný počet nájezdů). Pokud by se nerozhodlo po 5ti sériích, do branky půjde další gólman, tzn. ten který základní sérii začínal a opět se opakuje 5 sérií. Tento finálový rozstřel hráčů, se nepočítá do soutěže úspěšnosti gólmanů!
V případě shody úspěšnosti gólmanů jedou střelci po jednom, ve stejném pořadí jako po celou sérii, až do rozhodnutí. Tato finálová série gólmanů se nepočítá do soutěže úspěšnosti střelců.


Aby měl tento systém bodování obou mužstev význam, tak mužstvo, které dovednostní soutěže celkově vyhraje, bude nastupovat do ALL STAR zápasu za stavu 1:0

plakat-1-.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kde je východ?

(Hráč pravého okresního hokeje, 19. 12. 2012 21:25)

Zdravím,
to je asi poprvé co jsou Králíky brány za západ ústeckého okresu:-) no nic chybička se vloudí. Ale reklamní plakát máte už v pořádku. Letos se z oblastní ligy pomalu stává krajská liga dle počtu hráčů, kteří zároveň hrají krajskou soutěž a nebo ji donedávna ještě hráli. Jestliže tedy chcete opravdu All star, tak vezměte více hráčů z Řetové, Čestic, Třebechovic a domácího týmu z Rychnova.

Re: Kde je východ?

(Jarda, 19. 12. 2012 23:24)

V nadpise je chybička,původně to mělo být sever proti jihu,což když se zadá do map,rozhodí to skoro stejné skupiny.Nakonec padl výběr na západ vs východ a jak píšete,tak Králíky (jako nejvýchodnější tým) jsou ve správné skupině.
Nemá význam si hrát na "cokoliv víc" a určovat kdo hrát bude a kdo ne.Tato akce je poděkováním hráčům a také přidanou hodnotou soutěže a proto první a poslední myšlenka na výběr hráčů byla a zůstane: všem stejné podmínky.

Re: Kde je východ?

(Vrátný M., 9. 1. 2013 11:45)

Co to je PRAVÝ OKRESNÍ HOKEJ?

Re: Kde je východ?

(Vrátný M., 11. 1. 2013 13:12)

Tak kdeje ten hráč pravého okresního hokeje aby mě odpověděl co to je pravý okresní hokej.Děkuji nechám se poučit jak je vidět mám velké nedostatky v hokejovém vzdělání.

nominace

(ALL STAR, 24. 12. 2012 10:25)

Jednotlivé informace můžete sledovat na facebookové události:
https://www.facebook.com/events/205771136226834/