Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

HC Město Rychnov n/K přišel o devět budů

14. 1. 2013

 

Na základě zjištění STK o neprávněném startu hráče Mariána Číšeckého, ( v letošním ročníku naspupoval již za Sokol Semechnici v krajské lize mužů) dle Rozpisu soutěže OLLH 2012-2013, čl.13, odst.k)  / Na soupisku mohou být dopsáni jen hráči, kteří splňují podmínku, že jsou zaregistrováni v daném oddíle (např. přestup, hostování) a neodehráli v soutěžním ročníku 2012/2013 v soutěžích vyšších, jak tato soutěž (např. Krajská juniorská liga, Krajská liga mužů, atd.) více, jak 2 utkání!!! /  se mění výsledky níže uvedených utkání:

   
15.12.12 92 Rychnov n.K. - Dlouhoňovice kontumace 0:5 4:3
4.1.13 111 Rychnov n.K. - Třebechovice kontumace 0:5 2:1
6.1.13 125 Voděrady - Rychnov n.K. kontumace 5:0 3:7

Dle SDŘ ČSLH, čl.409 se v tabulce:
družstvu Rychnov n. Kněžnou odečítá 9 bodů a započítávají se výsledky 0:5,
pro neprovinivší se družstva se do tabulky započítají 3 body za vítězství a skóre v zápase 5:0
Všechny individuální statistiky (mimo dotčeného hráče) - branky a asistence -
se za původní dosažené body hráčů a brankářů ZAPOČÍTÁVAJÍ.
Statistiky o trestech se také ZAPOČÍTÁVAJÍ.
 
Případ STK dále podstupuje k dořešení DCK.
 
Předseda STK OSLH UO
Radko Jasanský
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Neregulerní soutěž už od začátku

(Jarda, 14. 1. 2013 21:19)

A že pan Hlava píská a zároveň hraje tuto soutěž to ctihodným pánům z VV a STK vůbec nevadí.Ať vrátí peníze za pískání a Králíkům všechno zkontumují také.Pan Hlava jenom provokuje.

Re: Neregulerní soutěž už od začátku

(WADE, 14. 1. 2013 22:00)

a jako co má společnýho pan Hlava s neoprávněným startem hráče RnK??? mě to připadá že kdyby ti někdo přefik starou mohl by za to pan Hlava :)

Re: Re: Neregulerní soutěž už od začátku

(?, 18. 1. 2013 17:02)

Tobě ji určitě už někdo přefik ale bohužel ty o tom nevíš a nikdy vědět nebudeš!

Re: Re: Re: Neregulerní soutěž už od začátku

(Wade, 21. 1. 2013 15:13)

jasný strejdo,vem si prášek a běž si lehnout ať se tady nezhroutíš.Nechápu co se tu řeší,za hraní na černo byla vždycky ve všech(ne jen hokejových) soutěžích kontumace,platí to asi tak 100 let,ale brečíte stejně.jinak každý klub má právo jednoho libovolnýho rozhodčího vetovat(jako že nejukřivděnější RnK to už udělal),a ještě pro tvojí informaci pan Hlava není zdaleka jediným rozhodčím který píská a zároveň hraje tuto soutěž. Pa

Re: Re: Re: Re: Neregulerní soutěž už od začátku

(?, 21. 1. 2013 18:28)

S blbcem nemá cenu diskutovat.

Re: Re: Re: Re: Re: Neregulerní soutěž už od začátku

(Wade, 22. 1. 2013 10:23)

To je asi jediný na čem se shodnem...

Pravidlo na dvě věci . . .

(Pavel, 14. 1. 2013 20:00)

Nechápu tohle pravidlo. A že to neplatí pro Třebky B a Lanškroun B? Oni mají nejlepší, nejjednodušší možnost posílit z "A" týmu a ty to mají povoleno? :o) Když budou potřebovat někoho porazit, půjde půl áčka a dá jim patnáct branek. Přemýšlel někdo, když tohle pravidlo vymýšlel? Třeba to pravidlo aspoň upravit, pro hráče starší 35 let,nebo ho úplně zrušit. Buď všichni, nebo nikdo. Jinak připomenu, že nejsem z Rychnova, aby si někdo nemyslel.

Re: Pro Pavla

(Pavle,Pavle....., 15. 1. 2013 9:50)

Jsem rád že nejsi z RK a snad jsem na to ani nepomyslel. Doporučuji ti otevřít na liště "Ke stažení" , následně si klikni na "Soutěžní řád" a ten si podrobně přečti. Pokud to nepochopíš, pak se obrať o pomoc na "Bílé pláště". Jen snad k doplnění, klub, který díky své základně má tým A a B, přihlášené do dvou soutěží, vyšší a nižší, obdrželi "Jmenovití hráči" NIŽŠÍ soutěže, POVOLENÍ HRÁT za svůj oddíl v SOUTĚŽI VYŠŠÍ, jinými slovy, tvoří zálohu pro "A" tým svého oddílu. Pokud se hráč prosadí a bude přepsán na soupisku "A" týmu, platí pro něho uvedené pravidlo a končí v nižší soutěži pro daný ročník. Nechápu co je na tomto pravidle diskriminující, naopak chrání právě před tím co jsi napsal. Snad to je dostatečně srozumitelné, pokud to přesto dělá problém, omlouvám se.

Re: Re: Pro Pavla

(Dostatečně chytrej, 16. 1. 2013 7:14)

Tak,ty vševědoucí a teď nám ještě stejně tak hezky vysvětli,na základě čeho byl uložen tento trest,který nemá obdoby!(odečtení bodů rk a přičtení soupeřům).
Teď sem házej odkazy a tabulky,chytráku...

Re: Pro Dostatečného blbce

(Dostatečně chytrej, 16. 1. 2013 14:04)

Potrestání přestupku "Kontumací" si pleteš s trestem"Odebrání bodů".
Část druhá “Tresty“
§ 21 Druhy disciplinárních trestů
1. V disciplinárním řízení lze uložit tyto disciplinární tresty:
(a) napomenutí,
(b) finanční pokutu,
(c) zastavení činnosti v ELH u hráče,
(d) zákaz činnosti v ELH u ostatních osob,
(e) odebrání bodů,
(f) kontumace,
(g) uzavření stadionu pro utkání ELH,
(h) vyloučení klubu z ELH
Dále pro ilustraci pane Dostatečně blbého příklad neoprávněného startu hráče Sýkory.
http://hokej.idnes.cz/sykora-hral-neopravnene-zapas-s-kladnem-proto-vedeni-ligy-kontumovalo-1ma-/hokej.aspx?c=A101013_122406_hokej_lge
Opravdu by to chtělo se do toho vzniklého problému podívat hlouběji než se tady začnete svlíkat do naha těma nesmyslnostma co tady blijete odhalovat vaše ego pane.

Re: Re: Pro Dostatečného blbce

(nedostatečně chytrej, 16. 1. 2013 16:16)

Kujeme železo, dokud je žhavý, takže nebudeme tahat tři roky starý věci, ale vytáhneme aktuálnější.

http://plzensky.denik.cz/hokej_region/odvolaci-komise-apk-potvrdila-odebrani-bodu.html

A můj dotaz zněl, na základě čeho, byl takový trest udělen.
Kdo rozhodnul, že se jedná o přestupek kategorie "F", což je dle toho, co jsi aktivně vykopíroval, třetí nejtěžší přestupek a kdo posudil, že je provinění týmu RK tak těžké, že o bod níže je už uzavření ZS ?!?!?!
To mě zajímá...protože jestli o tom rozhodl jednotlivec, tak kde to jsme? a jestli ne, tak ať či onak, mi chybí ODŮVODNĚNÍ A VYSVĚTLENÍ ROZHODNUTÍ, které je snad samozřejmé.....nebo soud vynáš trest bez rozsudku?
Takže tady nepředváděj už tak nízkou hodnotu svého IQ a piš k věci.

Re: Nepojmenovatelné

(Fakt zbytečný, 16. 1. 2013 19:29)

Tak ještě jednou, na liště "Ke stažení"klikněte, pak si prosím klikněte na "Soutěžní řád" a zkuste to ještě jednou. "Neoprávněný start" v tabulce si prosím přečtěte co tam je uvedeno. "Odebrání bodů" tam zcela jistě nenajdete, že? Zkrátka vaše arogance k soupeřům a arogance vašeho trenéra vás dovedla tam kam vás dovedla. Na jednu stranu, co se vám hodí v Soutěžním řádu máte namakaný, ale ostatní, čím se mimo jiné máte řídit ignorujete. A teď ještě tento cirkus, vizitka klubu na jedničku, jste fakt borci, pomalu snad i stvořitelé této soutěže, jestli ne zrovna světa. Trocha pokory k systému, k řádům a k soupeřům, by vám jistě neuškodil.

Re: Re: Nepojmenovatelné

(?, 16. 1. 2013 22:27)

Že nehraješ ligu ty chytrolíne.OLLH se stala pupkem světa.Tady toje samej odborník.

Re: Re: Nepojmenovatelné

(:-), 17. 1. 2013 7:35)

To není můj trenér a ani nic jinýho - mýho.
Jen mě zajímá(alo) jak se k tomu dospělo,protože když si čtu ty příspěvky tady na diskuzích,tak rozhodování napříč touhle soutěží je velmi,velmi s podivem.

Re: Re: Nepojmenovatelné

(:-), 17. 1. 2013 7:49)

Tak jsem si dle propracovaného manuálu stáhnul soutěžní řád.
Neoprávněný start hráče = 2000,- Kč.
Neoprávněný start hráče (podle 529 ŘSD - což teda nevím co je) = 1000,- Kč a MOŽNÁ kontumace.
A proto,že je tam možná (a kdoví jestli se to vůbec vztahuje na tento přestupek) mi nezbývá,než se opět zeptat (a už mě to nebaví),kde je odůvodnění STK o konečném trestu?!

Re: Re: Re: Nepojmenovatelné

(?, 17. 1. 2013 16:30)

S tímto nelze nic jiného než souhlasit.Je to prostě bordel na entou křupani vítězej.

Re: Re: Re: Re: Nepojmenovatelné

(Honz, 18. 1. 2013 0:03)

Co jsem koukal do řádu, tak chápu, že jste se klub Rychnova provinil, ale nevím proč zrovna kontumace zápasů, ty chlapy si to vybojovali tak jen odeberte body ne ? Stačí se podívat do extraligy, kde Plzeň měla problém myslím minulý rok a také jim byli jen body odebrány, ale proč když oni vyhráli tak se udělá kontumace a ještě se zvýhodní týmy které s rychnovem prohráli? Já nejsem fanda rychnova ale rád chodím do Rk na zápasy okresu všech týmů. Myslím si že šlo potrestat jináč než takový trest!

Re: Nepojmenovatelné

(Pavel, 19. 1. 2013 12:48)

Místo toho, aby jste povolili hrát každému, kdo se řádně zaregistruje a nebo udělá hostování, neříkám už střídavý start a trošku se zkvalitňovala oblastní liga jak tomu říkáte a trochu se přibližovala kvalitou druhé krajské lize, tak to chcete plácat pořád na úrovni okresu, myslím, že jsou tam aspoň tři, čtyři mužstva, které by měli na to hrát i tu dvojku, chtějí se zlepšovat a vy jim to takhle vlastně zakazujete. Já vím, že se dá říct, že si mají hráče sehnat před sezónou, že se dává nějaká soupiska, ale vždyť snad přestupy a hostování, to je něco normálního a je to rozhodnutí hráče kam půjde hrát. Vemte si že hráč, který odehraje tři utkání v kraji se zraní, měsíc mimo hru, pak pozná, že už na to nemá, nebo se nechytne v kraji, tak co, pomůžu kamarádům v oblasti si řekne a ono to nejde, tak budu sezónu stát jo? Nebo půjdu hrát neregistrovanou a tam je to o další zranění. Zakázal bych akorát střídavej start. A Lanškroun B a Třebechovice B, tam by se to muselo vyřešit ještě jinak. A ten nesmyslný trest bych Rychnovu zrušil, protože hráč byl řádně na svazu zaregistrován, ničím se neprovinil a dal bych akorát peněžitý trest, protože jak tady někdo psal, hráči si ty vítězství, body vybojovali, neporazil je jeden hráč. Někdo další názor?

Re: Re: Re: Pro Dostatečného blbce

(?, 20. 1. 2013 13:24)

Nehledě na to,že STK všechny tři zápasy schválila a dodatečně si vzpomenou že udělali chybu?Proč to pan Jasanský objevil až po třech zápasech?Tak proč je schvaloval?V zápisu STK jsou uvedeny jako schválené a potom vynesou trest jaký nemá v této "pralesní lize obdoby".Vždyť ty hráči jsou ryzí amatéři kteří si všechno platí a potom jim nějaký blbeček zakáže hrát.Kde to žijem.