Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Odpověď před sezonou SK Třebechovice p/O

1. 10. 2012

1/ Co od letošního ročníku očekáváte, jak se vám zamlouvá model soutěže? Model soutěže vypadá dobře, pouze po zkušenostech z krajské ligy, kde bohužel po dva roky klasické play-off chybělo, si myslíme, že atmosféra play-off zápasů o vše je nenahraditelná. Co se týká očekávání od soutěže, tak jako nováček soutěže vůbec nevíme co nás může potkat. Jaká je síla soupeřů, jaká je organizace zápasů, styl rozhodování, podpora fanoušků a atmosféra na stadionech, to vše je pro nás velkou neznámou. Žádné úkoly na celkové umístění od vedení klubu nemáme, ale rozhodně se chceme pokusit hrát hokej, který bude hráče a fanoušky bavit a o to vlastně v takovéto soutěži jde především.

2/ Jak probíhá příprava na sezonu a jsou v týmu nové tváře? Příprava na sezonu probíhá na třebechovické poměry zcela standardně, každý hráč přes léto nabírá síly dle svého svědomí a vědomí a poprvé se sejdeme až na ledové ploše. Tým vzniká za pochodu a tak mohou být v týmu všichni hráči považováni za nové tváře.

3/Kdo je podle vás po odstoupení Chocně"B" hlavním favoritem soutěže? Jak již bylo zmíněno v první odpovědi, tak nemáme dostatek informací o jednotlivých týmech soutěže. Při pohledu na loňskou tabulku a dosažené výsledky musíme považovat ze favorita soutěže tým z nedalekých Čestic, s kterým nás spojuje několikaleté neoficiální partnerství.

                                                                                                                              Richard Vodička

 

                                                                                                                                   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář