Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Odpověď před sezonou TJ HC Dlouhoňovice

7. 10. 2012

1/ Co od letošního ročníku očekáváte, jak se vám zamlouvá model soutěže?

Nový model soutěže vítáme. Jsme rádi, že se po letech podařilo soutěž oživit a zatraktivnit, protože pokud jsme nechtěli být pohlceny stadiónovými ligami, bylo na čase něco dělat a posunout tuto registrovanou ligu kupředu. Od letošního ročníku očekáváme zápasy, ve kterých má každý šanci porazit každého, tudíž by tabulka mohla být velmi vyrovnaná a zajímavá. Kvalita utkání za poslední sezóny stoupá, tak snad tomu tak bude i nadále. Konkrétní cíle na naše umístění si letos nedáváme. Hlavním našim cílem je odehrát každý zápas v maximálním nasazení a bavit naše skvělé fanoušky, kterých si velmi vážíme. Poté i v případě porážky můžeme jít na děkovačku s vědomím, že jsme pro vítězství udělali maximum, což naši fans vždy ocení.

 

2/ Jak probíhá příprava na sezonu a jsou v týmu nové tváře?

 

Příprava na sezonu probíhá podobně jako v předešlých letech, letní příprava je plně v režii hráčů a jejich zodpovědnosti. Mužstvo se poprvé sešlo na začátku září, kdy absolvovalo víkendové soustředění na suchu. Od té doby jezdíme 1x týdně trénovat na ledovou plochu. V týmu je nová tvář pouze jedna, ostatní jsou navrátilci z vlastních zdrojů. Bohužel jsme také o několik kvalitních hráčů, jenž nebude snadné nahradit, přišli. Naše soupiska bude letos o něco užší, než v předešlých letech, ale dá se říct, že přímo úměrná této soutěži.

 

3/Kdo je podle vás po odstoupení Chocně"B" hlavním favoritem soutěže?

 

Dle loňských výkonu považujeme za favorita soutěže mužstvo Čestic. Ostatní favority je těžké odhadovat.

                                                                                                       Tomáš Plundra

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

POSLEDNÍ ZÁPAS O,, POSLEDNÍ MÍSTO,,

(Petr Nun, 9. 3. 2013 8:02)

POSLEDNÍ ZÁPAS
Dnes jedu do Rychnova na poslední zápas Dlouhoňovic ve kterém jde o to aby nezůstali poslední.Hrozná věta kterou říci před sezonou asi by někdo řekl že jsem na palici.Toto krátké povídání nikdo prosím neberte jako že chci být po bitvě generálem,povídám si ,,sám se sebou,,.
V hlavě mě vrtá proč s to stalo co se porouchalo?Odpověď: co musí fungovat pro to aby výsledek byl na konci byl slušný výsledek,no přeci 100% hráči a vedení
otázka:co se stalo ve vedení
odpověď:J.Hrčka M.Keprta to jsou ty na kterých je cca50% toho jak vše poklape,jejich práce si vážím,to co udělali pro HC i TJ -klobouk dolů
V letošní sezoně se šíříli divné zprávy a nakonec to vyústilo v Jurovu rezignaci,dopis od Jury jsem četl a úplně tomu rozumím.Chtěl bych jen říci že podle mne byl zvolen moc demokratický přístup k hráčům,jak v tréninku tak při vzájemném jednání a tohoto hráči bohužel zneužili.Toto je jednou z hlavních příči pro následnou nekomunikaci s mužstvem.
otázka:co se stalo s hráči
odpověď:tak tady těch věcí je víc 1)špatná fyzická kondice -na dlouhou debatu
2)zranění hráčů
3)špatné výkony některých hráčů-O.Hubálek,P.Víša,V.Podhájecký,V.Šegita a další
otázka:co mužstvo jako celek na ledě
odpověď:-neplnění základních hokejových činností
-obranná hra nejen obrany ale celého mužstva dá se říci neexistuje!!!
-mnoho faulů vzhledem k tomu kdo má hrát oslabení a přesilovky
otázka:nějaká pozitiva?mě osobně se nejvíc líbil herně a přístupem mladej Hrčka!!,chvála patří brankařům protože jinak by ta katastrofa byla o mnoho větší
samozřejměJ.Macháček a T.Plundra hráčsky ale nejsem si jistej zda úplně pomohli svým slovem v komunikaci mezi vedením
otázka-co dá
odpověď:Všichni si sedněte a řekněte si i nepříjemné věci a nejen se poplácávat,zlehčovat a nakonec se zmazat.Jestli mezi vámi všemi budou nepříjemné a vzájemně nevyřešené věci zůstávat potáhne se to dál.Základní kamenem bude to aby Jura změnil své rozhodnutí a pokračoval!!To ostatní je na vedení mužstva a změnu přístupu k hráčům včetně zmenšení demokracie,zlepšení fyzické přípravy,doplnění mužstva atd.-je to na dlouhé povídání.
Věřím jako Ti věrní kteří na Vás jezdili celou sezonu i když to bylo hodně naprášky že se to zlepší a příští sezonu ty prášky nebudeme potřebovat.
PS:pakliže to někdo nebere,smaž to