Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Otázky před sezonou TJ Voděrady

20. 9. 2012

1/ Co od letošního ročníku očekáváte, jak se vám zamlouvá model soutěže? Příznám se k tomu, že po přečtení letošních propozic a nového názvu soutěže jsem byl překvapen hned z několika důvodů. Letošní soutěž vypadá na soutěž krajskou a né okresní, i když všichni víme, že krajský svaz naše soutěž nezajímá. Pravda je, že tvrdší podmínky se musí nastolit, ale podle mého těch tvrdších podmínek je až moc, včetně názvu a nejsem si jistý jak se podaři všechny podmínky splnit.

2/ Jak probíhá příprava na sezonu a jsou v týmu nové tváře? Máme rozjednané hostování některých hráčů Chocně"B", naše příprava je standartní, máme zatím zajištěné ledy na treninky.

3/ Kdo je podle vás po odstoupení Chocně"B" hlavním favoritem soutěže? Vítěz letošní soutěže se bude tipovat složitě, největší šanci by mohli mít Čestice, nevíme nic o Třebechovicích, ale musíme počítat, že když nehraje Choceň B jeji hráči můžou posílit i další týmy v soutěži. Přesto mninimálně dalších 5-6 týmů má velkou šanci na celkové vítěství. Soutěž je poslední roky hodně vyrovnaná. Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby se nám podařílo uhrát co nejlepší výsledek a drželi se v první polovině tabulky.

                                                                                                                      Jan Dlouhý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář