Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Pozvánka na čtvrté kolo

15. 11. 2012

Pozvánka na čtvrté kolo

V sobotu a neděli je na programu čtvrté kolo oblastní ligy. Kolo odstartuje utkání Třebechovice : Voděrady. Vodědadští hrají v pátek dohrávku druhého kola s Lanškrounem a tak je v Třebechovicích od 16,30 hodin nečeká nic lehkého. Ve stejném čase se v Rychnově n/K střetne Řetová se Semanínem, favoritem je určitě Řetová, která po špatném vstupu do sezony bude chtět naplno bodovat. Třetí sobotní zápas začíná až ve 21,00 hodin. V Lanškrouně změří síly Králíký a Rychnov n/K. Prodlouží domácí svou neporazitelnost?

V neděli pak kolo pokračuje v Rychnově n/k, kde domácí Čestice hostí od 18,00 hodin Dlouhoňovice. Kolo uzavře po domluvě obou oddílů utkání Žamberk : Lanškroun "B" v netradičním nedělním čase 21,00 hodin v Lanškrouně.  

Kdo bude pískat:

17.11.2012
Třebechovice "B"
Voděrady
Třeb
Sedlák - Motálek, Vašátko
17.11.2012
Řetová
Semanín
RK
Jasanský - Halbrštát, Vostřák
17.11.2012
Králíky
Rychnov n/k
LA
Kalus - Motýl, Motl
18.11.2012
Čestice
Dlouhoňovice
RK
Kobr - Huryta, Buček
18.11.2012
Žamberk
Lanškroun "B"
LA
Hlava - Zezulka, Hlava

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro svaz

(J, 19. 11. 2012 0:31)

...a především jeho představitele.
Pročítám si Vaše zápisy ze zápasů a opravdu nechápu:
soutěž jste nabouchali zápasy tzv. až po strop a po prvních dvou kolech, má disciplinární tresty víc hráčů, než za celý loňský ročník.
Polovina týmů má problémy s počtem hráčů a takto (často nesmyslně) týmy ještě oslabovat?
A dál, zápis - že je jeden časoměřič a zapisovatel. A co jako? Svaz se zbavil pomalu všech svých zásadních fcí. Stadiony si musí řešit kluby, čímž, jak je vidět už teď vznikají problémy a ještě aby si tam scháněli xx lidí? Zapisovatele, časoměřiče a někoho na trestnou? A kdo to jako má platit?
Nehrajme si tu na extraligu. Jsme rádi, že soutěž vůbec funguje a je s kým hrát, ale pokud to poženete do nesmyslů, bude týmů ubývat.
Trošku reálného smyšlení!

Re: pro J

(Hrčka J., 22. 11. 2012 0:29)

Jak už to samozřejmě bývá zvykem, proč se podepisovat pod svoji zaměřenou kritiku, že?? Hned na začátku ti musím odpovědět, kritizuješ zde něco o čem nemáš zřejmě základní znalosti. Herní model, rozpis soutěže a veškeré normy podle kterých se řídí celá soutěž, bylo VV svazu vypracováno a navrženo Aktivu oddílů a ten jako najvyšší schvalovací orgán návrhy odhlasovalo a přijalo. Takže zde jsi s kritikou poprvé úplně vedle. Za druhé, zcela nechápu, proč je VV svazu odpovědný za disciplinární přestupky hráčů. Jestliže rozhodčí dle pravidel udělí hráči trest, máš zřejmě na mysli TH, je snad zcela logické, že se tímto musí zabývat DCK. A tato komise se zase řídí patřičnou normativou příslušnou pro lední hokej. Nikdo si na svazu nehraje na extraligu, ale faktem je, že se svaz maximálně snaží zabránit anarchii v soutěži. Navíc, soutěž se hraje podle pravidel ČSLH a pokud dojde k napadení hráče nebo třeba rozhodčího v naši soutěži nebo v Extralize, a za tento přestupek rozhodčí zápasu udělí TH, komise bez rozdílů postupuje podle jedné normy a to normy ČSLH. Dále za třetí, časoměřič a zapisovatel. Tento problém se vyskytuje pouze na ZS Rychnov nad Kněžnou a tento problém již ZS řeší a bude nabízet tyto služby zcela stejně jako ostatní stadiony. Odměny těmto osobám se přiznávají podle tabulek KSLH a platí je domácí tým. Jen pro tvoji informaci, stávající časoměřič a zapisovatel v jedné osobě, dostává obě odměny. Takže netuším, včem VV svazu, respektivě DCK, ubližuje oddílům působících na ZS v Rychnově nad K., když pouze požaduje, aby byla naplněná norma soutěže a zajistila se příslušná kvalita za stejné peníze. Obsluhu trestné lavice zajišťuje domácí tým, úplně stejně jako v minulosti, pouze se trvá na zapsání těchto osob do zápisu. No a na závěr, zajišťování termínů zápasů. Ano, VV svazu umožnil, aby si domácí oddíl VYBRAL, ale taky zajistil ZS, na kterém utkání odehraje. Takže podle tebe, aby jsi byl spokojen, měl by svaz zajistit a nařizovat kde odehraješ utkání i když jsi v utkání jako domácí tým? Dále se zmiňuješ, že svaz se zbavil pomalu všech podstatných funkcí. Mohl by jsi je upřesnit? A které jsou ty nepodstatné?? Myslím si, že jsi podstatně přestřelil, nemáš ani představu co vůbec obnáší práce svazu a členů VV, zejména členů vedení svazu působících v minulých mnoha letech, kterým můžeš být vděčný, že vůbec tato soutěž ještě existuje.