Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Upozornění STK

9. 11. 2012

Upozornění STK č.1 / 2012-2013

 
PRO VŠECHNY AKTÉRY SOUTĚŽE – činovníky, hráče a rozhodčí
 
1.      Zásadně NESMÍ být připuštěn ke hře hráč, který není na předložené a potvrzené soupisce mužstva „nad čarou“ – mužstva předkládají soupisky při každém utkání
2.      Zásadně NESMÍ být připuštěn ke hře hráč BEZ PLATNÉ REGISTRACE (nová registrace nebo povolená stará registrace) – ROZHODČÍ jsou toto povinni kontrolovat – zápis o utkání, soupiska a číslo registrace se musí shodovat; hráč NEMŮŽE nastoupit jen na občanský průkaz
3.      Zásadně NESMÍ být připuštěn ke hře hráč bez povinné výstroje a to zejména krytu očí (pokud nemá celoobličejový kryt) – toto se týká hráčů narozených 1.1.1975 a mladších, ročníků 1974 a starších se tato povinnost netýká. UPOZORNĚNÍ ROZHODČÍM – od 2.kola toto důsledně kontrolujte!! Z hlediska bezpečnosti vyzýváme mužstva, aby se kontrolovali navzájem.
4.      Dle Rozpisu soutěže čl.21: Povinností pořádajícího klubu je ke každému mistrovskému utkání zajistit sám nebo prostřednictvím ZS pomocné rozhodčí, v tomto složení: časoměřič, zapisovatel, 2 trestoměřiči. Doporučuje se hlasatel. ROZHODČÍ žádáme o důslednou kontrolu a poznámku v zápise, pokud by tomu tak nebylo!!! POTRESTÁN BUDE POŘÁDAJÍCÍ ODDÍL!!! V případě zjištění, že rozhodčí toto v zápise nepoznamenal, bude potrestán i rozhodčí.
5.      Letos NOVĚ i v naší soutěži platí pravidlo o zákazu střídání při zakázaném uvolnění.
 
 
PRO ODDÍLY
 
1.      Pozdní zaslání soupisek řešila DCK – info v zápise ze schůze STK a DCK
2.      Připomínáme povinnost dle čl.19 Rozpisu soutěže nahlásit po utkání prostřednictvím sms výsledek včetně třetin, případně poznámky o vítězství na SN (penalty) na číslo telefonu 724 244 123 (Jiří Hlava)
3.      Doporučujeme se s webmastrem (J.Hlava) domluvit na vkládání krátkých komentářů o utkání – NEJPOZDĚJI V PONDĚLÍ (výsledek, třetiny, střelci a asistence, rozhodčí, diváci, komentář. Tyto komentáře si bude stahovat redaktor Orlického deníku a bude z toho tvořit do novin zpravodajství z víkendu. PROSÍME nezapomeňte na to! Chceme mít naší soutěž v novinách prezentovanou!
4.      Vytvořte si každý (pokud to nemáte) originál soupisky se všemi čísly RP a podpisy, který do 21.11.2012 zašlete na STK. V případě potřeby dopsání hráče pak budete doplňovat tuto originální soupisku. Zamezí se tak „ztrátě“ nebo nečitelnosti soupisek při stálém skenování.
5.      Dále s těmito soupiskami zašlete na STK oskenované (přední stranu) registrační průkazy všech hráčů na soupisce. Průkazek můžete narovnat na A4 více vedle sebe.
6.      Pro oddíl ŽAMBERKU a KRÁLÍK – jelikož je ZS v Žamberku otevřený a není jisté s ohledem na počasí, zda bude provozuschopný (zatím ani nemrazí – údajně by chtěli začít 15.11. pokud to půjde??), STK nařizuje domácímu týmu zajistit si do 7.kola včetně (3x domácí Žamberk a 1x Králíky) náhradní ZS. V případě nepříznivého počasí pro výrobu ledu na ZS v Žamberku STK nebude tolerovat překládání těchto čtyř zápasů!!!
 
 
8.11.2012, Radko Jasanský, 605 571 896
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 19:00)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 16:11)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

kryt obličeje

(čumil, 10. 11. 2012 7:48)

ahoj, opravdu se povinnost nošení celoobličejového krytu nebo plexi týká ročníků od 1975????? není to překlep???? nemá tam být spíš 1994????

Re: kryt obličeje

(Hlávka, 10. 11. 2012 9:36)

Pravidlo 224 Hráčská obličejová maska a chránič očí
V mužském hokeji musí hráči narozeni po 31.12.1974 nosit alespoň chránič očí