Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ROZHODNUTÍ STK O KONTUMACI

19. 2. 2014

ROZHODNUTÍ STK

 

 

Na základě Zápisu o utkání č.206 hraného dne 16.2.2014 mezi SK Žamberk a TJ Lanškroun B v rámci OLLH UO 2013/14 a na základě skutečností zjištěných na mimořádné schůzi STK OSLH UO dne 18.2.2014 za přítomnosti čtyř členů STK, předsedy DCK OSLH UO, rozhodčího utkání č.206 Františka Plodka, dvou zástupců mužstva TJ Lanškroun B a tří zástupců mužstva SK Žamberk, rozhodla STK o výsledku utkání č.206 a serii dvojutkání jednomyslně takto:

-             Na základě neoprávněného startu hráče TJ Lanškroun se kontumuje zápas č.206 ve prospěch SK Žamberk

-             Na základě výpovědí jednotlivých aktérů mimořádné schůze STK dne 18.2.2014 a zjištění závažných skutečností, s přihlédnutím na předložené důkazy, rozhodla STK o kontumaci celé serie ve prospěch SK Žamberk

-             Statistiky z obou utkání (branky,přihrávky a tresty) se započítá do součtů OLLH 2013/14

-             STK při svém rozhodnutí nevzala v úvahu rozhodnutí dvojutkání prostřednictvím trestných střílení ve prospěch TJ Lanškroun B, jelikož za podstatně závažnější, než výsledek TS, považuje prohřešek TJ Lanškroun B proti regulérnosti soutěže a fair-play, kterým znehodnotili tuto část play-off

-             STK předává DCK k řešení provinění mužstva TJ Lanškroun B

-             STK předává DCK k řešení provinění rozhodčích utkání č.206 Tomáše Kareše a Františka Plodka za chyby, kterých se dopustili při provádění konfrontace

-             STK předává DCK k řešení neplnění povinností vedoucích družstev SK Žamberk a TJ Lanškroun B, které přispělo k chybám při provádění zmíněné konfrontace.

Za STK OSLH UO

Radko Jasanský, předseda

Dne 18.2.2014

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kontumace

(Jarda, 19. 2. 2014 19:04)

Ale copak?? Klukům z LA došla asi řeč ne??

Re: Kontumace

(fans, 19. 2. 2014 22:53)

Ještě chci dodat,že to byl hráč,který odehrál celou sezonu za B tým La opravněně a z duvodu překročení počtu zápasu za A tym (málo hráču) už nemohl nastoupit za B tym, i když nas Žamberk porazil v posledním kole 11:3,tak tento hráč hrál taky (ještě opravněně), ale jakmile jsme je potom porazili,tak už jim tento hráč vadil. Ano hrál na někoho jineho,protože nemohl hrát na sebe,ale je to člen Btymu a my ho nebudeme vyhazovat když s náma odehrál celou sezonu. Pro nás jsme Žamberk porazili,prtž jsme hrali v sestavě jako po celou sezonu. To vše pro objasnění. Tak tady hokej zabrečel a zvítězili bafuňáři u zeleného stolu.

Re: Re: Kontumace

(b, 19. 2. 2014 23:30)

Tohle musel psát mladej Mík, nikdo jinej by tohle nevymyslel :)

Re: Re: Re: Kontumace

(Mík ml., 20. 2. 2014 16:48)

Bohužel tě zklamu, ale nepsal. Za svoje názory se nestydím a dokážu se aspoň podepsat. Kdyby mi to neřekl táta, tak ani nevím, že nějaká taková diskuze existuje. Takže ´´b´´ aspoň se podepiš, ať vím, komu ležím v žaludko :)

Re: Re: Kontumace

(mě jen není jasný...., 20. 2. 2014 8:07)

....co to divadlo kolem áček a béček má znamenat.
Celou sezónu hrajete v "béčkovým" složení podprůměr. Ve finále skončíte 3tí od konce a teď, když jste nepostoupili přes druhý tým tabulky Žbk, tak brečíte a utíkáte ze soutěže?
Jakej význam má tohle točení hráčů v áčku a béčku. S áčkařema přehrajete Choceň (byť si o výsledku každej myslí své) a bez nich týden na to, dostanete od druhýho týmu tabulky 3:11, kterej ale za další dva týdny porazíte? Vole jděte se s tímhle systémem béčko/áčko, vycpat. Každej vidí ten kontrast vašich výsledků podle na/ne/sazování hráčů. Jestliže někdo hrál na černo a ještě byl tak drzej, že si vzal i cizí občanku, tak to není na kontumaci, to je na pořádný profackování toho, kdo to vymyslel!

Re: Re: Re: Kontumace

(kontumace, 20. 2. 2014 8:25)

Nebo na Policii :D.Koneckonců,předkládat totoznost cizí obcankou je trestné :D.

Re: Re: Re: Kontumace

(Choceň , 21. 2. 2014 15:56)

Výsledek toho zápasu byl naprosto regulerní, byly jsme lepší (po druhý třetině za náma přišli, aby jsme jim ten zápas nechali, protože jsme vedli, ale to jsme odmítli), jen jsme prostě nedokázali vstřelit gól z desítek šancí, a naopak oni využili šance všechny... Bylo nám jasné, že tam mají hráče z áčka, ale bylo nám to jedno, protože jsme si aspoň dobře zahráli. O to totiž by mělo jít především, zahrát si hokej.

Re: Re: Re: Re: Kontumace

(:D, 21. 2. 2014 17:18)

No tak to me poser,to i mě jako nestranného dostava.To je k smíchu...Lanskroun... :D :D.

Re: Re: Re: Re: Re: Kontumace

(:D, 21. 2. 2014 17:24)

Jinak ale souhlasím,ze jde o to zahrát si hokej.Ale tady to mě doopravdy pobavilo.

Re: Re: Re: Re: Kontumace

(trochu vedle, 21. 2. 2014 18:34)

Co si tady vymyšlíš,že jsme měli někoho z jineho než na soupisce!! Sami jste tam měli juniory,kteří hrát v teto soutěži nemužou. Prosím napiš koho máš na mysli a jake měl číslo?

Re: Re: Re: Re: Kontumace

(sap, 21. 2. 2014 23:14)

"po druhé třetině za náma přišli,aby jsme jim ten zápas nechali".To je obraz
celého lanškrounskeho hokeje.Pak se nemůžem divit,že vymyslejdalší sviňárnu.

Re: Re: Kontumace

(pro fans, 20. 2. 2014 8:17)

No,podle toho,co jsem se doslechl,jak jste u zeleného stolu stále zapírali a potom Vám byly předloženy vsechny dukazy,které potvrdily černého hrace a jak jste se po predlozeni techto dukazu nezmohly ani na slovo,mi přijde zvláštní a jako vymluva,se teď ohánět tím,jak za Vas hrál celou dobu oficiálně a po nedostatku hráčů v A-tymu došlo k překročení odehraných zápasu.Mininalne v B-tymu Vas bylo víc než dost,nemusel a neměl hrát,pokud by to dale nesplňovalo pravidla.To je potom záležitost celeho lanškrounského hokeje,jak si to udělá.A taky si nemyslím,ze by,v A-tymu nastupoval nedostatek hráčů pro zapas.Ale to nevim...

Re: Re: Kontumace

(Přihlížející, 20. 2. 2014 8:58)

Tento komentář "fans" je přesným obrazem toho, jak někdo považuje něco zcela amorálního za normální. Jestli hraje hráč jednoznačně s vědomím klubu na černo to je průšvih. Jestli to někdo dokonce ospravedlňuje to je ultraprůšvih. A jestli někdo dokonce je schopen, podle mého názoru, správné rozhodnutí bafuňářů označit tak jak napsal, to je průser non plus ultra. Podle mě prohrál hokej právě tím, čím se Lan B prezentoval. Ano porazili jste Žamberk, ale mimo jakákoliv pravidla fair play. Hokej má být o radosti nikoliv o podvodech a v okrese už jednoznačně. Jedině toto rozhodnutí STK, které by navíc kontumací nemělo skončit, mohlo vrátit hokej tam kam patří.

Re: Re: Re: Kontumace

(fans, 20. 2. 2014 11:15)

Samozřejmě, že neschvaluji to co provedli, ale poprávu prišla kontumace. Šlo pouze o to že v té samé sestavě prohráli v základní části 11:3 a v playoff v TÉ SAMÉ SESTAVĚ 7:5 VYHRÁLI. Playoff je pouze o dvouch zápasech kde může vyhrát poslední s prvním to jen tak na okraj.

Re: Re: Re: Re: Kontumace

(pro fans, 20. 2. 2014 12:33)

To mas pravdu.

Re: Re: Kontumace

(Dejf, 23. 2. 2014 8:47)

Ale máte styl......

Diskvalifikace

(Diskvalifikace, 19. 2. 2014 9:57)

Tomu se říká: "Boží mlýny melou.."