Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Sezona 2013/14

V soutěži bude startovat deset  týmů, po uzávěrce se ještě dodateč přihlásil tým ze Svitav, béčka České Třebové, Lanškrouna a Chocně, dále Voděrady, Řetová, Dlouhoňovice, Žamberk, Králíky a Rychnov nad Kněžnou. Základní část bude mít dvě kola. Po základní části 9 a 10 tým končí, osm ostatních hrají play off.

Týmy si vylosovaly tato čísla: 1. Dlouhoňovice, 2. Česká Třebová, 3. Králíky, 4. Řetová, 5. Choceň, 6. Žamberk, 7. Rychnov nad Kněžnou, 8. Lanškroun, 9. Voděrady, 10 Svitavy

Utkání pro první kolo:  Dlouhoňovice : Svitavy,  Česká Třebová "B" : Voděrady, Králíky : Lanškroun "B", Řetová : Rychnov nad Kněžnou, Choceň "B" : Žamberk. Kompletní rozlosování zatím není známo. Začínat by se mělo o prvním listopadovém víkendu.

Zápis č.1 OSLH

Zápis č.2 OSLH - kompletní informace k modelu a pravidlům nového ročníku 2013/14

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výjimka na výjimku.

(Rens, 3. 9. 2013 22:53)

Prosím vás pěkně, proč tu zase existuje jedna jediná výjimka? Proč tu těch výjimek není třeba padesát pro každé mužstvo, ať je to třeba spravedlivé. Vy si vážně myslíte, že takovýto přístup je rovný ke všem zúčastněným družstvům? Vy si vážně myslíte, že jedna výjimka nic neskazí, že tato výjimka spasí onen mančaft z Králík? Že to nebude pouze další jablko sváru? A v této chvíli je úplně jedno jestli to bylo schváleno jednomyslně nebo většinou nebo jestli jsou to Králíky nebo Rychnov. Je to prostě další úlivka někomu na úkor někoho. Prosím Vás proč se prostě nepřijmou stejná pravidla pro všechny, ať lidi jako já jsou zticha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stejně ten Okres poslední dobou hraje každý, kdo se přihlásí. A ten Okres je vděčný za jeho účast a tak se mu připraví zase nějaké ty výjimky. Já, kterej ten Okres hraju skoro 30 let jsem z těch výjimek pro všechny nováčky akorát pěkně nasr.....však vy víte co!

los soutěže?

(Jarda P., 3. 9. 2013 11:12)

Čau,
kdy bude k dispozici týmům nalosování zápasů? Je třeba si bookovat termíny na stadionech!
Díky