Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

TJ HC Dlouhoňovice ke kontumaci

25. 11. 2013

První mistrovském utkání nové sezóny jsme odehráli proti rezervě Č. Třebové, které jsme po vyrovnaném průběhu podlehli 1:3. Zápasem se nyní zabývají orgány OLLH Ústí nad Orlicí, což přináší řadu spekulací, komentářů a trvzení nezakládajících se na pravdě. O co vlastně jde a proč se výsledkem zápasu zabývá OLLH? Mužstvo Třebové nastoupilo k utkání s 8 hráči v poli, což je v rozporu se soutěžním řádem. Obě mužstva se však dohodla, že se utkání odehraje. Jelikož došlo k porušení soutěžního řádu, konkrétně článku 9, zabývají se tak tímto proviněním orgány OLLH. Většina fanoušků a hráčů nemá přesné informace o dané věci, proto pokládáme za vhodné informovat veřejnost o co se jedná. Oficiální vyjádření našeho klubu je následující:

Klub TJ HC Dlouhoňovice nebude do konečného uzavření utkání č. 24 TJ HC Dlouhoňovice - HC Kohoti Česká Třebová "B"  komentovat rozhodnutí orgánů OLLH Ústí nad Orlicí. Současně zcela vylučujeme, že by kdokoliv z činovníků nebo hráčů našeho klubu ovlivňoval rozhodnutí STK s cílem dosáhnout jiného výsledku, než byl výsledek utkání dosažený na ledové ploše.


Kdo a jak se tedy provinil a jak budou stanoveny případné tresty rozhodnou zvolení zástupci v orgánech OLLH. Ještě jednou zdůrazňujeme, že pro nás je klíčový výsledek dosažený na ledě, a že jsme my po kontumaci utkání netoužili a ani netoužíme.

                                                                          zdroj: http://www.hcdlouhonovice.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář