Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Z trenéra opět hráč

29. 10. 2013

Otázky před sezonou

Jaká byla příprava na nadcházející sezonu?

Přípravné zápasy asi 5-6. In-line hokej

Jsou ve vašem týmu nové tváře a naopak odešel někdo?

Před letošní sezónou proběhlo v našem týmu dost změn v hráčském i realizačním týmu.Trenér Miroslav Resler se nechal přemluvit a po pár letech strávených v odborářských soutěží se vrací do našeho mužstva a zahraje si i se svým synem ,který se už moc těší !

Bohužel roky zastavit nejdou, a proto se s námi rozloučili dlouholetí hráči a především velcí srdcaři a patrioti našeho týmu. Je jím Jiří Stránský, dlouholetá opora defenzivní řady,který se již může naplno věnovat fotbalu v Řetové! Dále prezident klubu Miroslav Provazník, který doufejme nadále bude v našem oddíle spolupracovat. Pokud mu to práce dovolí, měl by si zkusit trenérskou pozici jako asistent hlavního trenéra. Tím bude pro novou sezónu Pavel Řehák z České Třebové!

Mezi hráči u nás nebude pokračovat loňský ostrostřelec Matěj Lakomý,který dal přednost jinému klubu v jiném kraji. Jeho umění a góly by měly nahradit nové posily do útoku! A to jmenovitě Ondra Exler a Jakub Pilař, kteří k nám přicházejí ze Semanína a také Pavel Skuček, který hokejově vyrůstal v Chocni! Staronovou tváří by měl být také pardubický Jiří Heller!!!

V obranných formacích nám bude citelně chybět Michal Doleček, který musí pracovně do zahraničí a také Martin Morkes, který bude nastupovat za Českou Třebovou ´B´! Michalovu sílu a důraz a Martinovu chytrost a góly by měli přijít s Lukášem Altenburgrem, který přichází také ze Semanína!

V brankovišti se bude objevovat stálice Karel Vaněk a staronová posila Tomáš Jansa!!!

 Jaké jsou vaše cíle a koho pasujete na favorita?

 Horní půlka tabulky a hlavně si to užít. Favorit Choceň B a Žamberk.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář