Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Výsledky sedmého kola

30. 11. 2014

Výsledky sedmého kola:

Řetová : Dlouhoňovice   5:13 (3:6,1:4,1:3)

Branky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . Oslabení: . Diváci: .

 

 

Voděrady : Choceň "B"   2:8 (1:2,0:2,1:4)  

Branky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . Oslabení: . Diváci: .

 

 

IHC Česká Třebová : Králíky   10:5 (1:0,4:2,5:3)

Branky: 18 Šafář (Doha), 21 Doha (Teplý,Morkes), 37 Doha, 38 Doha (Teplý), 40 Doha (Morkes), 44 Metzner (Šafář), 46 Doubrava, 47 Soukup (Rybka, Morkes), 53 Steinmetz (Doha), 56 Teplý (Morkes,Deml) - 36 Málek Jan (Kaplan), 37 Málek Jakub (Kaplan), 47 Hlava Jiří st., 49 Paulus (Diviš, Hlava Jiří st.), 50 Málek Jan (Málek Jakub) . Rozhodčí: Halbrštát - Brokeš, Konečný. Vyloučení: 10:12 + Hlava Jakub a Valčík Roman 10 OT. Využití: 5:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 60.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nestranný komentář

(Referee senior, 8. 12. 2014 13:02)

Předně chci uvést, že jsem na inkriminovaném utkání nebyl a tak si dovolím jen obecné stanovisko a apel.
Všichni by si měli uvědomovat to hlavní, hrajeme a pískáme to pro radost sobě, druhým i třetím. Okresní soutěž má své odpovídající kvality na obou stranách (až na malé vyjímky). Rozhodčí by neměl sklouznout k emocím, s tím plně souhlasím. Na druhou stranu, o stejném by měli přemýšlet hráči, ale také funkcionáři, zdali jej k tomu náhodou nepřiměli. Diváky raději vynechám. Je nejspíš naivní myslet si, že si každý přizná svůj podíl viny a všichni se budou respektovat, ovšem za zamyšlení by to stálo na všech zúčastněných stranách. Nechť se a nejen k tomu, dokáže postavit komise rozhodčích, kluby i řídící svaz čelem. Páky i tresty na to co uvádíte (pokud je to pravda) jsou. VŠICHNI jsme jen lidé, omylní a ovlivnitelní okolnostmi. Dokud všichni nepřistoupí na to, že se budou na ledě i mimo něj vzájemně respektovat, budeme se chovat hůře než zvěř. Ta, na rozdíl od lidí, vzájemný respekt bohudík má. Klidný adventní čas.

Rozhodčí je dutá hlava

(MD, 30. 11. 2014 19:40)

Zápas mohl být odehrán v klidu bohužel velkou měrou k jeho zkažení přispěl hlavní rozhodčí. Nejenže blbě pískal na obě strany a z obou stran na něj nadávali, pletl se do pískání čárovým, ale jeho chování v prostorách kabin bylo neskutečné. Rozhodčí by měl na svoji kritiku reagovat klidnou hlavou ale co jsem slyšel od něj to jsem nezažil. Řvát na hráče že si to sním v civilu vyřídí ručně je hodně velká ostuda. Rozhodčí nejenže by měl zůstat u pískání pouze amatérské ligy (na to možná stačí) v Třebové ale nechápu jeho nasazení jako ťřebováka v tomto utkání. To je taky na zamyšlenou....