Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Změny v rozpisu soutěže

11. 9. 2014

Článek 11 - Registrační průkazy

a) BEZ REGISTRAČNÍHO PRŮKAZU NENÍ START HRÁČŮ V MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ POVOLEN.

b) Všichni hráči v OP mužů musí být řádně zaregistrováni a musí se před utkáním prokázat platným registračním průkazem shodným s názvem klubu. Registrační průkaz vydává registrační oddělení ČSLH.

c) V utkáních OP mužů je dovoleno hrát na staré registrační průkazy. Start na ně řeší Čl. 13 RS

d) Fotografie na RP musí být aktuální a musí věrně zachycovat současnou podobu hráče, v opačném případě poznamená rozhodčí tuto skutečnost do Zápisu o utkání a HOK je povinen neprodleně zajistit hráči vystavení nového RP, jinak se vystavuje nebezpečí disciplinárních, resp.hracích důsledků.

 

Vyjímka:

týmu HC Třebováci bude povolena vyjímka spočívající v tom, že název klubu a registrační oddíl nebude muset být shodný (předpokládá se, že se bude jednat o Ústí nad Orlicí). Všichni hráči ze soupisky však musí být zaregistrováni do jednoho stejného oddílu nebo do daného oddílu mít vyřízeno řádné hostování.

 

 

 

Článek 13 - Soupisky družstev (viz SDŘ, čl. 220 až 224)

a) Před zahájením mistrovských soutěží - nejpozději však do 22.10.2014 - zašlou všechny kluby soupisky jednotlivých družstev. Pokuta za nezaslání v termínu je až 1000,- Kč.

b) Klub HC Choceň B, předloží STK OSLH také nejpozději do 22.10.2014 soupisku „A“ družstva (možno meilem). Na soupisce „A“ družstva musí být uvedeno nejméně 16 hráčů, včetně nejméně jednoho brankáře. Soupiska musí obsahovat strojem uvedené tyto údaje:

• přesný název klubu

• jména a příjmení hráčů a čísla jejich registračních průkazů

• jméno a příjmení trenéra vč. trenér. licence, jméno a příjmení vedoucího družstva a organizačního pracovníka klubu

Hráči, uvedení na soupisce „A“ družstva, mohou hrát v mistrovských utkáních jen za „A“ družstvo. Hráč neuvedený na této soupisce, ale uvedený na soupisce B mužstva, může odehrát za A mužstvo 8 zápasů, aniž by musel být ze soupisky B mužstva vyškrtnut; v případě, že odehraje deváté utkání, nesmí již za B tým nastoupit.

c) tohoto hráče MUSÍ oddíl neprodleně vyškrtnout ze soupisky „B“ družstva a bezodkladně informovat o tom STK prostřednictvím e-mailu.

 

Ostatní platí jako vloni, loňské VYJÍMKY se RUŠÍ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář