Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Králíky končí v oblastní lize

17. 11. 2015

TJ Jiskra Králíky - oddíl ledního hokeje 

 

Oznámení:  odstoupení ze soutěže oblastní ligy 2015/16

Oddíl ledního hokeje TJ Jiskra Králíky oznamuje, že z důvodu malého počtu hráčů a také nedostačující výkonnosti měřit se s většinou týmů oblastní ligy odstupujeme z oblastní ligy 2015/16. Letošní sezóna již není pro nás. Prakticky netrénujeme a tak se nemůžeme měřit s týmy béček a taky s těmi co mají svoji umělou ledovou plochu, nebo mají zimní stadion v těsné blízkosti. Rozhodnutí to nebylo jednoduché, ale dostávat nakládačky (19:1,20:1,13:0,13:2…..) již je neúnosné. Nezahrajeme si my a také si pořádně nezahraje ani soupeř. Děkujeme za pochopení

                                                               Vedení oddílu TJ Jiskra Králíky

V Králíkách 17.11.2015

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bohužel...

(Svitavák, 17. 12. 2015 11:59)

... rozhodnutí Králík bylo pochopitelné, ovšem s počtem hráčů bojují již víc než jednu sezónu. Trápení prostě mělo své logické vyústění. Protože tam, kde není dnes odpovídající prostředí, nemůže už tento sport fungovat. Pokud nezastřeší v Žamberku brzy plochu, prvotní euforie již vymizí a hokej "zemře". Zrovna tak, jak tomu bylo ve Svitavách. Druhou kapitolou jsou městské ligy a odliv hráčů především z OL. Za svým názorem, že hrobem OL velkou měrou přispívají městské ligy si stojím dlouhodobě. Ovšem potřeba ekonomického využití zimáků městská liga nahrává. V městských ligách to jde "bývalým" registrovaným hráčům nějaký čas i bez tréninku o něco lépe, to je fakt a nenadělá se s tím nic. Že se přibraly dva týmy "B"-ček bylo zčásti i z důvodu aby OL měla jakžtakž smysl, hrát v 5-6 týmech už by bylo za hranou smysluplnosti. Vždy bude někdo kdo tím bude bitý a někdo bude profitovat. To bude věčné dilema nejen ve sportu. Třeba se jednou podaří ukecat pár nadšenců ve vesnicích a městech v okresech UO, SY a třeba i RK a dá se nová meziokresní soutěž dohromady, teď je to však hudba budoucnosti. Králíkům držím pěsti ať povstanou příští rok a zakousnou se do toho znovu.

ach jo:-(

(pan slamák, 23. 11. 2015 23:00)

ze soutěže se stala "vinou"příchodu B" týmů takřka "profi liga" a týmy bez krytého ZS(Králíky,Žamberk) se těžko s těmito týmy můžou rovnat.Je to škoda,neboť pamatuji časy kdy soutěž hrálo mančaftů,např.Nekoř,ÚO,Tisová a dnes když by ji nehrály B"týmy tak ji hrají pouze tři celky:-(

Re: ach jo:-(

(bobo, 29. 11. 2015 22:38)

To jsou keci!

Re: Re: ach jo:-(

(Figo, 1. 12. 2015 10:16)

Píše se kecy, když už :-)

???

(Rens, 18. 11. 2015 0:28)

Rozumim rozhodnuti Kralik, na aktivu oddilu se nikdo neptal na nazor stavajicich ucastniku a bez predchozi diskuze byla prijata dalsi dve "becka". Nikdo se nepozastavoval nad moznymi dopady jejich prijeti do souteze a jak dlouho v ni hodlaji setrvat. Semanin, Vermerovice, Retova a ted Kraliky. Rok co rok je to horsi. Tvori se tu Okres a Krajsky prebor v jednom a to je spatne.

Re: ???

(Figo, 19. 11. 2015 14:17)

HC Litomyšl B je team složen převážně z hráčů bývalého mužstva HC 2006, jenž hrál několik let podnikovou ligu v Litomyšli. Jelikož se podnikáč rozpadl ( kontaktní část) a zůstala jen liga bezkontaktní, tak se dohodlo, že HC 2006 doplněno o několik hráčů z ostatních mužstev bude podávat přihlášku do Okresu. Většina hráčů v teamu má věk 35+ let. A Moravská Třebová je složena většinou z hráčů, jenž mají juniorský nebo těsně pojuniorský věk a v ¨A¨teamu se neuchytila+ nějaké hráče, jenž kariéru ukončují. Rozhodnutí Králik je celkem srozumitelné, dostávat dardy nebaví nikoho, ale naděleno dostal team Králik i od teamů, jenž hrají dlouhodobě tuto soutěž. Myslím si, že obě Béčka nemají v plánu odehrát jednu sezonu a zabalit to.

Re: ???

(pan slamák, 23. 11. 2015 23:01)

jo jo souhlas s vámi

Re: ???

(bobo, 29. 11. 2015 22:42)

Pěkný ty chudáku!

Re: Re: ???

(Figo, 30. 11. 2015 10:05)

Uklidni to, frajere. :-) Nedělej tady ze sebe hlupáka takovýmto komentářem :-)